Dabartiniai kelionių informacijos atnaujinimai. Kovo 17 diena

Svarbi informacija dėl COVID-19!

Lietuvos Respublika nuo kovo 16 d. 00:00 val. Karantinas pratęsiamas iki balandžio 13 d. Šių priemonių imtasi siekiant suvaldyti plintančią COVID-19 infekciją.

Karantino metu draudžiama Lietuvos Respublikos piliečiams išvykti iš Lietuvos Respublikos, išskyrus atvejus, kai jie grįžta į savo gyvenamąją vietą, vyksta į savo darbo vietą, taip pat, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadovo ar jo įgalioto asmens leidimu.

Daugiau informacijos apie karantino metu taikomas priemones galite rasti čia.

Visi keleiviai, atvykstantys į Lietuvą lėktuvu, yra tikrinami Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Keleiviai yra tikrinami termovizoriaus pagalba bei privalo užpildyti specialią anketą. Keleiviai išleidžiami tik atlikus visas procedūras.

Informacija keliautojams, kurie turi įsigiję bilietus per Greitai.lt

Norime atsiprašyti už ilgą laukimo laiką ir padėkoti už Jūsų kantrybę. Mūsų darbuotojai daro viską, kad kuo greičiau ir kuo išsamiau atsakytų į Jums kylančius klausimus.

Jeigu jūsų skrydis yra per artimiausias 14 dienų

Prieš siųsdami užklausą elektroniniu paštu, pasitikrinkite informaciją žemiau.

Jei vis dėlto atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, siųsdami paklausimą nurodykite skrydžio datą, oro linijų bendrovės pavadinimą ir užsakymo numerį laiško antraštėje.

Svarbu: jei pirkote kelionę, kurią sudaro keli atskiri bilietai, informacija apie kiekvieną bilietą turi būti tikrinama atskirai.

Keleiviams, kurie turi bilietus skrydžiams po kovo 30 d.

Jei negavote informacijos, kad Jūsų skrydis yra atšauktas, vadinasi, jis bus vykdomas kaip numatyta skrydžių tvarkaraštyje. Informaciją apie savo kelionę galite pasitikrinti oro linijų bendrovės interneto svetainėje. Įprastai tai galima patikrinti skiltyje „Mano užsakymas“ („My booking“, „Manage my booking“).

Svarbu: oro linijų bendrovių politika keičiasi nuolat. Mes stengiamės informaciją atnaujinti kaip galima dažniau, tačiau tikrinkite ir informaciją oro linijų bendrovių interneto svetainėse, kad tikrai žinotumėte visas naujienas.

Šalių, į kurias planuojate vykti, aktualią informaciją taip pat sekite tų šalių ambasadų arba oficialių įstaigų interneto svetainėse. Jose yra skelbiami nauji apribojimai arba apribojimų atšaukimai, siekiant kovoti su COVID-19 paplitimu.

Skrydžiai Oro linijų bendrovės atšaukė dalį vykdomų skrydžių arba taiko lankstesnes keitimo sąlygas bilietams, kurių skrydžiai dar nėra atšaukti. Daugiau apie oro linijų kompanijų taikomą politiką galite rasti apačioje arba oficialiame oro linijų bendrovės puslapyje.

„Aeroflot“ oro linijų bendrovė

Šiuo metu ši oro linijų bendrovė siūlo datos keitimą arba maršruto keitimą iki gruodžio 31 d. Nereikės mokėti „Aeroflot“ taikomo keitimo (penalty) mokesčio. Jeigu naujas bilietas bus brangesnis nei Jūsų pirktas, kainų skirtumą padengti reikės.

Aeroflot aviakompanija planuoja laikinai nutraukti skrydžius Vilnius – Maskva. Skrydžiai bus nutraukiami kovo 18 – kovo 30 d. Keleiviai, kurių skrydis yra atšauktas arba jie pakliūna į šalių taikomus ribojimus (vizų atšaukimas, neįleidimas į šalį dėl taikomų karantino priemonių ir pan.), taip pat gali prašyti pinigų grąžinimo. Kiekvienas atvejis bus vertinamas oro linijų bendrovės. Kai tik oro linijų bendrovė patvirtins pilną arba dalinį pinigų grąžinimą, mes informuosime Jus, atsakydami į Jūsų pateiktą paklausimą.

Daugiau informacijos apie šios bendrovės taikomą politiką rasite čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu dėl šios oro linijos, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir oro linijų bendrovės „Aeroflot“ pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Airbaltic“ oro linijų bendrovė

Šiuo metu „AirBaltic“ oro linijų bendrovė, siekdama apriboti COVID-19 plitimą, laikinai stabdo skrydžius iš Rygos, Vilniaus ir Talino oro uostų. Skrydžiai stabdomi nuo 2020 kovo 17 d. iki balandžio 14 d.

Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką iš oro linijų bendrovės arba Greitai.lt ir galės pasirinkti pinigų grąžinimą arba naujas skrydžio datas.

Jeigu gavote el. laišką iš oro linijų bendrovės tiesiogiai, sekite instrukciją nurodytą el. laiške.

Gavę el. laišką iš Greitai.lt, savitarnoje pasirinkite, ar norėsite pinigų grąžinimo už bilietus, ar naujų skrydžio datų.

Skrydžių, kurie nėra atšaukti, ir bilietas pirktas kovo 9-31 d., keleiviai gali keisti datas, sumokėdami tik kainų skirtumą. Bilietų grąžinimas įprastai galimas tik pagal bilieto grąžinimo taisykles. Šiuo atveju kiekvieną paklausimą vertinsime individualiai.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos rasite čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Airbaltic“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Austrian airlines“

Šios oro linijos leidžia datos keitimą bilietams pirktiems iki kovo 31 d. Naujos skrydžių datos gali būti pasirenkamos iki gruodžio 31 d. arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė. Keleiviai turi apsispręsti, kad nenaudos skrydžio iki originalios jų skrydžio dienos, o naujas datas pateikti iš karto arba iki gegužės 31 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

Austrų aviakompanija planuoja atšaukti skrydžius nuo kovo 18 iki kovo 28d. Skrydžių atšaukimą planuojama pratęsti iki balandžio 19 d. Jei Jūsų skrydis yra atšauktas, apie alternatyvos arba pinigų grąžinimo galimybes būsite informuoti Greitai.lt el. laišku. Prašome Jūsų atlikti el. laiške nurodytus veiksmus.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Jei gavote el. laišką iš oro linijų bendrovės, taip pat atidžiai sekite bei atlikite nurodytus veiksmus.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Austrian“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Belavia“

Oro linijos planuoja sustabdyti, kai kuriuos skrydžius tarp Vilnius ir Minsko. Šis ribojimas bus taikomas nuo kovo 18 iki balandžio 25 d. Sąrašą skrydžių, kurie yra atšaukiami galite rasti čia.

Šios oro linijos siūlo keleiviams, kurių skrydis yra atšauktas, pinigų grąžinimą arba datos ar krypties keitimą iki gruodžio 31 d. arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė.

Skrydžiams, kurie nėra atšaukti, pinigų grąžinimas ir datos keitimas galimas tik pagal bilieto taisykles. Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Belavia“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrijos taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Brussels“ oro linijų bendrovė

Ši oro linijų bendrovė suteikia galimybę bilietams, įsigytiems iki kovo 12 d., jei skrydžio datos yra iki balandžio 30 d., datos ir krypties keitimus, sumokant tik kainų skirtumą tarp seno ir naujo bilieto. Apie tai, kad keleiviai nesinaudos skrydžiu, privaloma pranešti iki skrydžio, tačiau naujas datas galima išsirinkti iki gegužės 30 d. Naujos skrydžių datos turi būti iki gruodžio 31 d.

“Brussels”  aviakompanija planuoja stabdyti skrydžius nuo kovo 21 iki balandžio 19 d., tokių priemonių imtasi dėl COVID-19 plitimo. Jei Jūsų skrydis atšauktas, gausite informaciją tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba Greitai.lt. Tokiu atveju sekite nurodymus gautame el. laiške.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Brussels“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Finnair“

Skrydžių, kurie šiuo metu nėra atšaukti, bilietams, įsigytiems iki balandžio 30 d., oro linijų bendrovė siūlo datos keitimo galimybę, vėliausia kelionės data gali būti lapkričio 30 d. arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė. Keleiviams, kurių bilietai atitinka šias sąlygas, reikėtų sumokėti tik kainų skirtumą tarp seno ir naujo bilieto.

Aviakompanija planuoja stabdyti skrydžius tarp Vilniaus ir Helsinkio. Šis skrydžių atšaukimas taikomas nuo kovo 17 iki kovo 31 d. Keleiviams, kurių skrydžiai yra atšaukti, oro linijų bendrovė siūlo pinigų grąžinimo arba alternatyvaus skrydžio galimybę. Informaciją apie skrydžio atšaukimą gausite arba iš oro linijų bendrovės, arba iš Greitai.lt. Tokiu atveju sekite nuorodas esančias el. laiške.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Finnair“ oro linijos bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„LOT Polish airlines“

Oro linija planuoja sustabdyti kai kuriuos skrydžius iki kovo 28d. Aviakompanija planuoja pratęsti skrydžių ribojimą iki balandžio 11d. Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba iš mūsų. Tokiu atveju sekite el. laiške nurodytas instrukcijas. Keleiviai galės pasirinkti pinigų grąžinimą už bilietą arba alternatyvų siūlomą skrydį.

Skrydžiams, kurie neatšaukti, oro linijų bendrovė suteikia galimybę keisti datą arba kryptį, tačiau kiekvienas užsakymas vertinamas individualiai. Tokiu atveju oro linijų bendrovė gali suteikti galimybę keisti bilietą, netaikydami baudos mokesčio, tačiau prašydami susimokėti kainų skirtumą.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rast čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „LOT“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Lufthansa“

Keleiviai, kurie bilietus įsigijo iki kovo 31 d., gali atsisakyti kelionės iki skrydžio, tačiau naujas datas gali pasirinkti iki rugpjūčio 31 d. Naujos kelionės datos turi būti iki gruodžio 31 d. arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė. Tokiu atveju jiems reikės sumokėti kainų skirtumą tarp seno ir naujo bilieto.

Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba iš mūsų. Tokiu atveju sekite el. laiške nurodytas instrukcijas. Keleiviai galės pasirinkti pinigų grąžinimą už bilietą arba alternatyvų siūlomą skrydį.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rast čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Lufthansa“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Norwegian airlines“

Oro linija bilietams, pirktiems iki kovo 22 d., suteikia galimybę keisti datas ir kryptis, sumokant tik kainų skirtumą tarp seno ir naujo bilietų, tačiau naujos kelionės datos negali būti vėliau nei lapkričio 30 d. arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė.

Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba iš Greitai.lt. Tokiu atveju sekite el. laiške nurodytas instrukcijas. Keleiviai galės pasirinkti pinigų grąžinimą už bilietą arba alternatyvų siūlomą skrydį.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Norwegian“ oro linijos bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Ryanair“

„Ryanair“ oro linijų bendrovė sumažino vykdomus skrydžius, tačiau suteikia galimybę keleiviams, užsisakiusiems bilietus iki kovo 31 d., keisti datas ir kryptis, sumokant tik kainų tarp seno ir naujo bilietų skirtumą.

Skrydžiams, kurie nėra atšaukti, pinigų grąžinimo galimybės oro linijų bendrovė nesuteikia.

Jei Jūsų skrydis atšauktas, oro linijų bendrovė Jus informuos tiesiogiai. Tokiu atveju sekite instrukcijas nurodytas oro linijų bendrovės el. laiške. Jums bus suteikta galimybė pasirinkti pinigų grąžinimą arba skrydžio perkėlimą į kitas datas.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Ryanair“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Scandinavian airlines“

Skrydžiams, kurie nėra atšaukti, oro linijų bendrovė siūlo keleiviams galimybę keisti datas, susimokant tik kainų skirtumą, arba suteikia galimybę gauti kreditą ateities skrydžiams. Šios galimybės galioja keleiviams, pirkusiems bilietus iki kovo 12 d., kai jų skrydis yra iki balandžio 14 d.

Keleiviai, kurie pasirinks kreditą ateities kelionėms, jį panaudoti turės iki lapkričio 30 d. arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė.

Keleiviams, kurių skrydis nėra atšauktas ir yra vykdomas balandžio 14-30 d., suteikiama galimybė tik keisti kelionės datą ar kryptį, sumokant kainų skirtumą. Naujos kelionės datos turi būti ne vėliau nei iki lapkričio 30 d.

Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba iš Greitai.lt. Tokiu atveju sekite el. laiške nurodytas instrukcijas. Keleiviai galės pasirinkti pinigų grąžinimą už bilietą arba alternatyvų siūlomą skrydį.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu laiško, temoje nurodykite skrydžio datą ir „Scandinavian/SAS“ oro linijos bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Turkish Airlines“

Oro linijų bendrovė bilietams, įsigytiems iki kovo 31 d., kurių kelionės datos yra iki gruodžio 31 d., siūlo galimybę keisti datas iki 2021 vasario 28 d., arba bilieto galiojimo pabaigos, priklausomai kuri data ankstesnė sumokant tik kainų skirtumą.

Skrydžiams, kurie nėra atšaukti, pinigų grąžinimas galimas tik pagal bilieto tarifo taisykles.

Turkish oro linija planuoja sustabdyti skrydžius Vilnius – Stambulas – Vilnius. Šios aviakompanijos skrydžiai nurodyta kryptimi nebus vykdomi nuo kovo 25 iki balandžio 16 d. Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba iš Greitai.lt. Tokiu atveju sekite el. laiške nurodytas instrukcijas. Keleiviai galės pasirinkti pinigų grąžinimą už bilietą arba alternatyvų siūlomą skrydį.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Turkish“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Ukraine international“

Ši oro linijų bendrovė keleiviams, kurie įsigijo bilietus iki kovo 12 d., o jų kelionės datos yra kovo 13 d. – balandžio 8 d., suteikia galimybę vieną kartą pakeisti skrydžio datą, sumokant tik kainų skirtumą. Naujos skrydžio datos turėtų būti po balandžio 8 d., bet ne vėliau nei metai po bilieto įsigijimo datos.

Bilietams, įsigytiems po kovo 13 d., taip pat galimas vienas datos keitimas tuo pačiu maršrutu, kai naujos skrydžių datos yra po balandžio 8 d., bet ne vėliau nei metai po bilieto pirkimo datos.

Keleiviai, kurių skrydžiai yra atšaukti, gaus el. laišką tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba iš Greitai.lt. Tokiu atveju sekite el. laiške nurodytas instrukcijas. Keleiviai galės pasirinkti pinigų grąžinimą už bilietą arba alternatyvų siūlomą skrydį.

Jei Jūs skristi negalite dėl taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Ukraine“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

„Wizzair“

Stabdo visus skrydžius iš Lietuvos ir kai kurių kitų šalių nuo kovo 17 d. 00:00 val. iki kovo 30 d. 24:00 val. Apie skrydžių atšaukimą oro linijų bendrovė informuoja keleivius tiesiogiai, atsiųsdama el. laišką su instrukcijomis. Sekdami instrukcijas, galėsite pasirinkti pinigų grąžinimą arba perkelti skrydžius į alternatyvias datas.

Jei Jūsų skrydis nėra atšauktas, oro linijų bendrovė pinigų grąžinimo nesiūlo, tačiau jei skristi negalite dėl šalyje taikomų apribojimų – informuokite. Tuomet oro linijų bendrovė priims individualius sprendimus, susijusius su Jūsų bilietu.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pateikdami paklausimą elektroniniu paštu, laiško temoje nurodykite skrydžio datą ir „Wizzair“ oro linijų bendrovės pavadinimą.

*Oro linijų bendrovės taikomos išimtys gali keistis, priklausomai nuo COVID-19 situacijos.

Daugiau informacijos apie kitas oro bendrovių sąlygas galite rasti čia.

Dabartiniai kelionių informacijos atnaujinimai. Kovo 13 diena

Keleiviai, keliaujantys į Norvegiją

Šiandien Norvegija nusprendė imtis naujų veiksmų stabdyti koronaviruso plitimą. Visi tarptautiniai keliautojai, atvykstantys į Norvegiją nuo kovo 12 iki kovo 26 dienos, bus karantine 14 dienų nuo atvykimo, nepriklausomai nuo to, ar turi simptomų, ar ne. Taip pat karantino taisyklė taikoma ir atgaline data nuo vasario 27 dienos. Jei šis sprendimas turės įtakos skrydžiams, gausite visą reikalingą informaciją iš oro linijų bendrovės arba iš mūsų.

Daugiau informacijos keleivių galite rasti čia: https://www.fhi.no/en/news/2020/norwegian-directorate-of-health-implements-the-following-today—from-6-p.m/

Dabartiniai kelionių informacijos atnaujinimai. Kovo 12 diena

Draudimas keliauti tarp JAV ir Europos

Vakar vakare buvo paskelbta žinia, kad JAV dėl koronaviruso uždraudė keliauti tarp Europos ir JAV. Kelionių draudimas įsigalioja nuo penktadienio ir trunka 30 dienų. Kai turėsime daugiau informacijos informuosime.

Trečiadienio naktį Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas ėmėsi griežtų priemonių apriboti koronaviruso plitimą JAV. Buvo priimtas sprendimas stabdyti skrydžius tarp Europos ir JAV. Šis sprendimas galios 30 dienų, tačiau nėra taikomas Didžiajai Britanijai. Skrydžiai stabdomi nuo penktadienio vidurnakčio. Šiuo metu neturime informacijos, kokių priemonių imsis oro linijų kompanijos. Kai turėsime naujienų, informuosime.

„Lufthansa“ skrydžiai paveikti koronaviruso

Kovo 11 d. Paskelbta, kad dėl koronaviruso „Lufthansa“ planuoja atšaukti kelis skrydžius į Europos, Artimųjų Rytų ir Azijos šalis nuo kovo 29 iki balandžio 24 dienos. Šiuo metu dar neaišku, kuriems skrydžiams tai bus taikoma. Kai tik gausime šią informaciją iš „Lufthansa“, atitinkamai informuosime savo klientus.

Atnaujinimas iš visų oro linijų

Jei skrydis atšaukiamas, klientams apie tai pranešime tiesiogiai mes arba oro linijų bendrovė. Jei skrendate su „Ryanair“, „Laudamotion“, „easyJet“, „Wizzair“, „Transavia“ ar „Eurowings“ į Šiaurės Italiją, dažniausiai pranešimą gausite tiesiai iš oro linijų. Skrendant su kitoms oro linijoms jūs gausite pranešimą iš mūsų, taip pat oro linijos Jus gali informuoti tiesiogiai.

Atnaujinimas iš „WizzAir“

„WizzAir“ oro linijos nusprendė sumažinti skrydžių dažnumą keliais maršrutais, įskaitant italijos kryptis. Skrydžiai gali būti paveikti nuo kovo 11 d. iki balandžio 2 d. Keleiviai, turinys bilietus su „WizzAir“ oro linijomis, gaus tiesioginę „WizzAir“ formą el. paštu 15 dienų prieš suplanuotą atšaukto skrydžio išvykimo datą. Keleiviui bus suteikta galimybė pasirinkti tvarkaraščio pakeitimą arba grąžinti 100 proc. bilieto kainą.

Kiti skrydžiai, kuriems šis atšaukimas netaikomas, bus vykdomi pagal tvarkaraštį.

Atnaujinimas iš „Ryanair“

„Ryanair“ priėmė sprendimą atšaukti kai kuriuos skrydžius į Italiją nuo 2020 m. kovo 17 d. iki balandžio 8 dienos. Visi klientai, kuriems įtakos turėjo šie atšaukimai, gaus el. laišką iš oro linijų bendrovės tiesiogiai. Keleiviai turės galimybę prašyti grąžinti pinigus, perrašyti rezervaciją ar pakeisti savo kelionę. Visi kiti skrydžiai bus vykdomi pagal pradinį tvarkaraštį, pakeisti ir atšaukti bus galima pagal bilieto taisykles.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia

Atnaujinimas iš „Transavia“

Keleiviai, keliaujantys į Veroną ar Boloniją nuo kovo 6d. iki kovo 31 d. gali laikinai perrezervuoti savo skrydį į kitą kelionės tikslą ar kitą datą iki 2020 m. spalio 24 d., nemokėdami jokio keitimo mokesčio. Jei naujai rezervuotas bilietas yra brangesnis už originalų bilietą, oro linijų bendrovei reikės sumokėti bilietų kainos skirtumą. Jei ši politika taikoma jūsų bilietui, aviakompanija susisieks su jumis tiesiogiai el. paštu.

Daugiau informacijos: https://www.transavia.com/en-NL/update-coronavirus/

Atnaujinimas iš KLM

KLM oro kompanijos keleiviams, kurių bilietai buvo išduoti iki vasario 27 d., o kelionės datos yra vasario 25 d. ir kovo 15 d., siūloma pasikeisti kelionės datą. Keleiviai gali rezervuoti savo skrydį nauja data. Nauja išvykimo data turėtų būti ne vėliau kaip 2020 m. balandžio 3 d., penktadienis. Skrydį galite pasikeisti ne vėliau kaip 2020 m. kovo 15 d., sekmadienį.

Kelionės datų keitimo su KLM taisyklės:

  • Keleiviai gali vieną kartą pakeisti KLM, „Air France“ ir (arba) „Delta Air Lines“ skrydžių kelionės datas.
  • Keleiviai gali pakeisti kelionės datas tik ta pačia kelionių klase, kaip nurodyta jų originaliame biliete.
  • Keleiviai, norintys pakeisti savo bilietą į kitą datą, susisiekite su KLM oro linijomis ir jie informuos jus apie galimybes pakeiti jūsų bilietą.
  • Išvykimo kelionė turėtų įvykti ne vėliau kaip iki gegužės 31 d. – kelionės trukmė gali nekisti.

Daugiau informacijos galite rasti KLM svetainėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie koronavirusą

Kas yra koronavirusas (COVID-19)?

Covid-19 virusas buvo diagnozuotas 2019 metų gruodį Wuhane, Kinijoje. Apie šią ligą informacijos nebuvo iki šio protrūkio. Taigi informacija apie šį virusą vis dar yra atnaujinama.

Kokie yra simptomai COVID-19?

Daugeliui sergančiųjų būdingas karščiavimas ir kosulys, kai kuriems gali atsirasti ir dusulys.

Kaip plinta virusas?

Virusas plinta oro lašeliniu būdu, kai šiuo virusu sergantis žmogus kosėja ar čiaudo.

Kaip išvengti užsikrėtimo šiuo virusu?

Rekomenduojama naudotis standartinėmis priemonėmis, kurios mažina galimybę užsikrėsti virusinėmis ligomis.

  • Reikėtų plauti rankas su muilu ir vandeniu arba naudoti dezinfekcinį skystį.
  • Prisidengti burną ir nosį servetėle, kai čiaudote ar kosėjate.
  • Venkite liesti akis, nosį bei burną jei jūsų rankos yra nešvarios.
  • Venkite kontakto su sergančiais žmonėmis.
  • Nekeliauti sergant.

Kokia šiuo metu situacija Italijoje?

(03.08) Atsižvelgiant į naujausią informaciją, gautą iš Italijos institucijų dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, Užsienio reikalų ministerija nerekomenduoja vykti į šią šalį.

Šiandien Italijos Vyriausybė paskelbė karantino zoną visame Lombardijos regione ir 14-oje Šiaurės ir Centrinės Italijos provincijų: Modena, Parma, Piacenza, Reggio nell’Emilia, Rimini, Pessaro e Urbino, Allesandria, Asti, Novara, Verbano-Cusio-Ossola, Vercelli, Padova, Treviso, Venezia. Šioje zonoje draudžiama įvažiuoti ir išvažiuoti iš teritorijos be pagrįstos neatidėliotinos priežasties, tačiau iš karantino zonos užsienio šalių piliečiai gali išvykti namo. Italijos Vyriausybė taip pat rekomendavo atsisakyti visų kelionių Italijoje. Prašome Lietuvos Respublikos piliečių, nuolat gyvenančių ar laikinai atvykusių į karantino zonoje esančius Italijos regionus nurodyti savo kontaktinius duomenis ambasadai elektroniniu paštu kons.it@urm.lt.

Taip pat siūlome laikinai esantiems karantino zonoje Lietuvos Respublikos piliečiams išvykti iš šios zonos. Oro bendrovėms atšaukinėjant tiesioginius skrydžius iš Italijos į Lietuvą, rekomenduojama ieškoti skrydžių per kitas šalis. 

(02.27) Šiuo metu koronosviruso protrūkis užfiksuotas Šiaurės Italijoje. Šalies valdžia imasi visų įmanomų priemonių, kad būtų sustabdytas viruso plitimas nurodytose savivaldybėse 

Lombardijoje: Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo, San Fiorano; 

Venete: Vo’ Euganeo, Mira. Šiuose nurodytuose regionuose esantys žmonės yra karantine, nėra leidžiama išvykti ir atvykti į įvardytas savivaldybes.

Šiuo metu skrydžiai vykdomi įprastine tvarka. Situacija Italijoje yra stebima ir nuolat atnaujinama informacija. Kol kas nepriimti jokie sprendimai dėl pokyčių skrydžių tvarkaraščiuose. Tai reiškia, kad keleiviai norintys atšaukti skrydžius, pakeisti datas arba maršrutą, tai gali padaryti tik vadovaujantis originaliomis bilieto taisyklėmis.

Jeigu oro linijos nuspręs atšaukti skrydžius, mūsų agentūra arba oro linijų kompanijos tiesiogiai informuos klientus.

Išimtis yra KLM oro linijose, kai leidžiami kai kurie bilieto datos pakeitimai. Žr. Atnaujinimą iš KLM.

Kokia situacija Kinijoje?

Šiuo metu į šalį rekomenduojama nevykti. Didžiosios oro linijų kompanijos sustabdė skrydžius į ir iš žemyninės Kinijos. Aviakompanijos, kurios atšaukė skrydžius, siūlo klientams datos keitimą vėlesniam laikui. Taip pat, maršruto keitimą, jei tai yra įmanoma, arba pinigų grąžinimą už nepanaudotą kelionės dalį. Šios alternatyvos galioja tik klientams keliaujantiems vasario – kovo mėnesiais. Oro linijų kompanijos atidžiai stebi susidariusią situaciją Kinijoje ir ateityje, jei reikės, priims atitinkamą sprendimą dėl tolesnių skrydžių vykdymo. 

Atnaujinta informacija apie koronavirusą pasaulyje, galite rasti oro linijų interneto svetainėse. Pateikiame jų sąrašą:

Scandinavian Airlines

Finnair airlines

Lufthansa airlines

Singapore Airlines

Air China

Aeroflot

Turkish Airlines

KLM airlines

China Eastern Airlines

British Airways

Cathay Pacific

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Informacija susijusi su JAV Koronavirusas Karantino apribojimai Jungtinėje Karalystėje

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai