Atšaukimo garantija plius

Nesvarbu kokia būtų priežastis, atgaukite už lėktuvo bilietą sumokėtus pinigus*!

Ar žinote, kad įsigijus bilietus ir nutikus kažkam netikėto, jei Jūs nebegalėtumėte keliauti, įprastai prarastumėte už bilietą sumokėtus pinigus? Pigiausiems bilietams dažniausiai taikomos griežčiausios sąlygos, o tai reiškia, kad pakeitimų arba atšaukimo atlikti negalima. Jeigu vis tiek norite turėti galimybę atšaukti savo bilietą dėl bet kokios priežasties, rinkitės „Atšaukimo garantiją plius“.

Kokie yra visi „Atšaukimo garantijos plius“ privalumai?

  • Nesunkiai įsigysite užsisakydami lėktuvo bilietą
  • Leidžiama atšaukti bilietą likus ne mažiau nei 48 valandoms iki išvykimo
  • Per 2-3 mėnesius atgausite ne mažiau nei 75% bilieto kainos (*užsakymo išlaidos ir kitų produktų arba papildomų paslaugų išlaidos neįskaičiuotos)
  • Atšaukimas be jokios priežasties galioja visiems keliautojams ir visoms to paties užsakyto bilieto dalims

Svarbu

Atkreipkite dėmesį, kad „Atšaukimo garantiją plius“ galima įsigyti tik perkant bilietą, vėliau jos nebegalima pridėti prie užsakymo. „Atšaukimo garantijos plius“ negalima atšaukti ir atgauti už ją sumokėtų pinigų.

Jei norite atšaukti bilietą, turėsite užpildyti skrydžio atšaukimo formą. Arba susisiekite (telefonu, el.paštu) su klientų aptarnavimo centru ir tik tuomet galėsime pradėti atšaukimo procesą. Atšaukimas galioja visam užsakymui ir visiems dalyviams. Ar Jūsų skrydis bus per artimiausias 48 valandas? Jei taip, prašome kuo skubiau susisiekti telefonu su klientų aptarnavimo centru.

„Atšaukimo garantija plius“ taikoma tik tuo atveju, jei keliautojas užsakymo metu neturi jokių medicininių indikacijų. Atšaukimo garantija „Plius” negalioja oro linijų bendrovės bankroto atveju arba jei skrydį atšaukia pati oro linijų bendrovė. Atšaukus šią garantiją, pinigai nebus grąžinami.

Atšaukimo garantija 

Atgaukite už lėktuvo bilietą sumokėtus pinigus*!

Ar žinote, kad įsigijus bilietus ir nutikus kažkam netikėto, jeigu Jūs nebegalėtumėte keliauti, įprastai prarastumėte už bilietą sumokėtus pinigus? Pigiausiems bilietams dažniausiai taikomos griežčiausios sąlygos, o tai reiškia, kad pakeitimai arba atšaukimas yra negalimi.

O kas, jeigu Jūs arba jūsų artimiausias šeimos narys (vienas (ar abu) iš tėvų, registruotas partneris, vaikas (-ai)) sunkiai suserga arba dar blogiau – miršta? Nenorite rizikuoti ir prarasti pinigų? Mes siūlome galimybę įsigyti „Atšaukimo garantiją“.

Kokie yra visi „Atšaukimo garantijos“ pranašumai?

  • Nesunkiai įsigysite užsisakydami lėktuvo bilietą
  • Gausite kompensaciją ligos ar mirties atveju
  • Tokios pat sąlygos galioja ir su Jumis keliaujančiam asmeniui bei artimiausiems šeimos nariams
  • Galite atšaukti skrydį likus ne mažiau nei 48 valandoms iki išvykimo
  • Per 2-3 mėnesius atgausite ne mažiau nei 75% bilieto kainos (*užsakymo išlaidos ir kitų produktų arba papildomų paslaugų išlaidos neįskaičiuotos)
  • Galioja visiems keliautojams ir visoms to paties užsakyto bilieto dalims.

Svarbu

Pasirinkę „Atšaukimo garantiją“ ir norėdami gauti kompensaciją, turėsite pateikti oficialiu antspaudu pažymėtą medicininę pažymą.

Atkreipkite dėmesį, kad „Atšaukimo garantiją“ galima įsigyti tik perkant bilietą – vėliau jos nebegalima pridėti prie užsakymo. „Atšaukimo garantijos“ negalima atšaukti ir atgauti už ją sumokėtų pinigų. Šios garantijos išlaidos taip pat nebus atlygintos atšaukimo atveju.

Jei norite atšaukti, pirmiausia susisiekite (telefonu, el.paštu) su klientų aptarnavimo centru ir tik tuomet galėsime pradėti atšaukimo procesą. Atšaukimas galioja visam užsakymui ir visiems dalyviams. Ar Jūsų skrydis bus per artimiausias 48 valandas? Jei taip, prašome kuo skubiau susisiekti telefonu su klientų aptarnavimo centru.

„Atšaukimo garantija“ taikoma tik tuo atveju, jei keliautojas užsakymo metu neturi jokių medicininių indikacijų.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kelionės draudimas Europ Assistance

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai