Ar keliaujate į Ameriką ar per ją? Tuomet, prieš išvykdami, turite kreiptis dėl elektroninio leidimo keliauti (ESTA). Atkreipkite dėmesį, kad jeigu jūsų persėdimas yra Jungtinėse Valstijose, o galutinis kelionės tikslas yra už JAV ribų, vistiek turite kreiptis dėl ESTA. Dėl ESTA rekomenduojama kreiptis iškart po kelionės užsakymo. Dėl griežtesnių patikrinimų prašymai patvirtinami nebe iškart. Negalima kreiptis dėl ESTA likus mažiau nei 72 valandoms iki išvykimo.

Dėl ESTA kreipkitės per oficialią ESTA interneto svetainę. Atkreipkite dėmesį, kad sumokėti galite tik kredito kortele arba „PayPal“, jei naudojatės šia svetaine.

Ar keliaujant į JAV reikia vizos?

Lietuvos respublikos piliečiai, vykstantys į JAV turizmo ar verslo tikslais iki 90 dienų, gali naudotis kelionių į JAV supaprastinimo programa, kuri suteikia teisę vykti į JAV be vizos.

Kas yra ESTA?

ESTA – Elektroninė leidimo keliauti sistema. Pagal JAV ir Lietuvos susitarimą Lietuvos piliečiams galima keliauti į JAV supaprastinta tvarka. Tačiau tam vietoje vizos reikia gauti ESTA patvirtinimą.

Ar galima su ESTA leidimu JAV būti ilgiau nei 90 dienų?

Asmenys, kurie su ESTA leidimu JAV bus ilgiau negu 90 dienų, pažeidžia įvažiavimo į šią šalį tvarką ir jiems gali būti apribota teisė ateityje keliauti į JAV arba jie gali būti išsiųsti iš šalies.

Ar JAV galios mano vairuotojo pažymėjimas, išduotas Lietuvoje?

Kiekviena JAV valstija individualiai sprendžia kurių valstybių vairuotojų pažymėjimus pripažinti. Informaciją ar vairuotojo pažymėjimas galios valstijoje, į kurią planuojate keliauti, galite rasti čia.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ar reikia vizos keliaujant į Kiniją? Ar man reikia vizos?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai