Karantino apribojimai buvo įvesti Jungtinėje Karalystėje birželio 7 d. Kiekvienas asmuo* (įskaitant JK piliečius, gyvenančius užsienyje), atvykstantys į JK, privalo 14 dienų savarankiškai izoliuotis namuose.

Ką konkrečiai tai reiškia?

Kiekvienas asmuo*, atvykstantis į JK, nuo šiol turi nurodyti adresą, kuriame atliks saviizoliaciją. Jei jo dar neturite, jums bus paskirtas adresas, kuriame 14 dienų turėsite izoliuotis. Naudotis viešuoju transportu, eiti į darbą ar mokyklą saviizoliacijos metu griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama lankytis viešose erdvėse, tokiose kaip parkai. Kiekvienam asmeniui, kuris nesilaikys šių taisyklių, gresia bauda iki 1100 EUR. Nuo birželio vidurio bus taikoma griežta kontrolė.

* Išskyrus sveikatos priežiūros darbuotojus, sezoninius žemės ūkio darbuotojus, transporto darbuotojus ir piliečius, vykstančius į Jungtinę Karalystę iš Airijos ar Normandijos salų.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kaip ir kada susisiekti su klientų aptarnavimo c … Kaip aš galiu panaudoti savo kelionės kreditą? Reikalavimai skrendantiems po karantino draudimų …

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai