Skrydis gali turėti daugybę skirtingų maršrutų. Tačiau kuo skiriasi sustojimas ir persėdimas? Kada būna trumpas sustojimas?

Ką reiškia trumpas sustojimas jūsų kelionėje?

Trumpas sustojimas jūsų kelionėje vistiek vadinamas tiesioginiu skrydžiu. Lėktuvas sustoja pasipildyti degalų arba išleisti / paimti keleivius. Iki galutinio kelionės tikslo jūs skrisite su tuo pačiu lėktuvu (ir tuo pačiu skrydžio numeriu). Užsakymo patvirtinime galite matyti, ar jūsų skrydžio metu bus trumpas sustojimas. Ši informacija parašyta po atvykimo oro uosto pavadinimu.

Kas yra sustojimas?

Jeigu jūsų kelionės metu numatytas sustojimas, tai reiškia, kad kitas skrydis bus ne anksčiau kaip po 24 val. Galbūt norėsite padaryti pertrauką ilgoje kelionėje ir keletą dienų praleisti mieste, kuriame sustojote. Tokiu atveju, jūs išeisite iš oro uosto ir grįšite tik kitam skrydžiui.

Persėdimas kelionės metu / persėdimas tarp oro uostų

Jeigu jūsų kelionės metu numatytas persėdimas, tai reiškia, kad turite pakeisti lėktuvus. Oro uosto, kuriame persėdate, informaciniuose ekranuose galite rasti kito skrydžio įlaipinimo vartų numerį. Toks skrydis jau turės kitą skrydžio numerį. Prie vartų turėsite parodyti savo įlaipinimo bilietą ir galėsite lipti į lėktuvą. Dažniausiai įlaipinimo bilietą šiam skrydžiui gausite tame oro uoste, kuriame prasidėjo jūsų kelionė.

Kartais pigiausias ir greičiausias būdas nuvykti į jūsų galutinę vietą yra persėdimas kitame oro uoste, taip vadinamas persėdimas tarp oro uostų. Atvyksite į kitą nei tas, iš kurio išvyksite, oro uostą. Taip nutinka, kai mieste, kuriame turite persėsti, yra keli oro uostai. Gerai žinomi pavyzdžiai Londonas, Niujorkas, Stambulas ir Tokijas yra tos kryptys, kur jums gali tekti persėsti į lėktuvą kitame oro uoste.

Ką tai reiškia keliautojui? Oro linijos tikisi, kad jūs pats pasiimsite bagažą ir nukeliausite į kitą oro uostą. Pats turėsite sumokėti ir išlaidas. Taigi, būtina į tai atsižvelgti. Jeigu norite sužinoti kaip atrodys persėdimas, kai užsakote bilietą pasirinktame kelionės grafike paspauskite ant nuorodos „Skrydžio informacija“. Čia bus tiksliai nurodyta per kurį (-iuos) oro uostą (-us) vyksite.

Žemiau pateikiame informaciją apie miestus, kuriuose yra keli oro uostai, ir kaip galite planuoti savo persėdimą tarp oro uostų.

Londonas

Londone yra šeši skirtingi oro uostai. Galite iš anksto užsisakyti pervežimą į kitą oro uostą. Daugiau informacijos rasite „Plan Your Ride“ interneto svetainėje.

Jeigu mieliau renkatės viešąjį transportą, štai keletas interneto svetainių, kuriose rasite daugiau informacijos:

Niujorkas

Tarptautiniai oro uostai Niujorke – John F. Kennedy (JFK), Newark ir LaGuardia. Pervežimus tarp skirtingų oro uostų vykdo „AirTrain“ ir skirtingos autobusų įmonės. Daugiau informacijos rasite čia.

Vykstant iš La Guardia į Newark ir atvirkščiai, geriausia užsisakyti privatų pervežimą iš oro uosto. Norint išvengti streso kelionės metu, geriausia pervežimą užsisakyti iš anksto.

Toliau pateiktos gairės, kiek maždaug reikia laiko nuo nusileidimo iki išvykimo skirtinguose oro uostose.

  • Atvykus į JFK oro uostą ne iš JAV šalies, išvykimas Newark oro uoste: 4,5 val
  • Atvykus į JFK oro uostą iš JAV šalies, išvykimas Newark oro uoste: 4 val
  • Atvykus į Newark oro uostą ne iš JAV šalies, išvykimas JFK oro uoste: 4,5 val
  • Atvykus į Newark oro uostą iš JAV šalies, išvykimas JFK oro uoste: 4 val
  • Atvykus į JFK oro uostą ne iš JAV šalies, išvykimas LaGuardia oro uoste: 3,5 val
  • Atvykus į JFK oro uostą iš JAV šalies, išvykimas LaGuardia oro uoste: 3 val
  • Atvykus į Newark oro uostą ne iš JAV šalies, išvykimas LaGuardia oro uoste: 4,5 val
  • Atvykus į Newark oro uostą iš JAV šalies, išvykimas LaGuardia oro uoste: 3,5 val
  • Atvykus į LaGuardia oro uostą iš JAV šalies, išvykimas JFK oro uoste: 4 val
  • Atvykus į LaGuardia oro uostą iš JAV šalies, išvykimas Newark oro uoste: 4,5 val

Stambulas

Stambule yra du tarptautiniai oro uostai – Istanbul Airport ir Sabiha Gokcen. Jeigu užsisakėte bilietą su persėdimu tarp oro uostų, iš vieno oro uosto į kitą galite keliauti autobusu. Tiek IETT autobusai, tiek „Havaitas“ maršrutinis autobusas veža iš abiejų oro uostų. Daugiau informacijos ir grafikus galite rasti jų internetinėse svetainėse

Tokijas

Tokijuje yra du tarptautiniai oro uostai – Narita ir Haneda. Tarp oro uostų galite keliauti traukiniu. Užtruksite nuo pusantros iki dviejų valandų. Taip pat iš vieno oro uosto į kitą galima keliauti oro uosto maršrutiniu autobusu. Tokiu atveju užtruksite apie pusantros valandos. Daugiau informacijos apie įvairias pervežimo galimybes rasite Haneda oro uosto interneto svetainėje.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ar galiu rezervuoti vietą savo kūdikiui? Iki kada galiu skristi, jei esu nėščia? Peržiūrėti dabartinį kelionės maršrutą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai