Registracija į skrydį internetu galima nuo 48 valandų iki 2 valandų prieš skrydį arba 60 dienų iki skrydžio, jei perkate vietą internetu. Jei atgalinį skrydį užsakėte su „Ryanair“ ar „Laudamotion“, tuomet registracija į skrydį internetu taip pat yra privaloma ir atgaliniam skrydžiui. Likus 24 val. iki skrydžio atsiųsime priminimo laišką apie registraciją į skrydį internetu. Skrendant su „Laudamotion“ užsiregistruoti į skrydį internetu galite „Ryanair“ interneto svetainėje atlikdami tokius pat veiksmus.

Gidas, padėsiantis užsiregistruoti į skrydį su „Ryanair“

  1. Eikite į „Ryanair“ interneto svetainę ir viršuje, dešinėje paspauskite „Užsakymai“;
  2. dešinėje pusėje įveskite savo rezervacijos numerį ir el. pašto adresą grafoje „Neturite paskyros? Registruokitės čia“. Atkreipkite dėmesį, jog bilietą užsakius iki 2019 m. gegužės 7 d., reikės įvesti el. pašto adresą, kuris nurodytas užsakymo patvirtinime. Tokiu atveju NERAŠYKITE savo asmeninio el. pašto adreso;
  3. pašto adresą;
  4. paspauskite geltonos spalvos mygtuką „Registruotis“;
  5. sekite tolimesnius žingsnius ir atsispausdinkite įlaipinimo bilietą. Vykdami į oro uostą, pasiimkite savo įlaipinimo bilietą ir pasą. Neužmirškite pasiimti įlaipinimo bilieto, priešingu atveju, „Ryanair“ / „Laudamotion“ taikys papildomus mokesčius.
Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Registracija į skrydį su „Ryanair“, „Laudamotion … Kada galiu užsiregistruoti į skrydį internetu? Kas yra Airobot autaminės registracijos paslauga?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai