Jeigu registruotis į skrydį internetu negalite arba registracija nepavyko, užsiregistruoti galite oro uoste (atkreipkite dėmesį, kad kartais tam taikomas papildomas mokestis). Atvykite į oro uostą iš anksto, atsižvelgdami į tai, kad reikės palaukti prie registracijos į skrydį langelio.

Atėjus jūsų skrydžio dienai, pasiimkite bagažą ir vykite į oro uostą. Jeigu reikia registruoti bagažą, galite jį perduoti bagažo atidavimo skyriuje. Užsiregistravę į skrydį, eikite prie patikros punkto. Prieš pereinant patikros punktą, jūsų įlaipinimo bilietas bus nuskenuotas, tad būtinai jį atsispausdinkite arba turėkite paruoštą mobiliajame įrenginyje. Jeigu keliaujate ne į Šengeno erdvės šalis, turėsite eiti į muitinės kontrolės punktą, kad būtų patikrintas jūsų pasas.

Jeigu turite laiko, galite eiti apsipirkti, tačiau būtinai ateikite prie įlaipinimo vartų laiku. Jūsų skrydžio įlaipinimo vartų numerį ir įlaipinimo laiką galite rasti oro uoste matomuose ekranuose. Prie įlaipinimo vartų turite būti dar iki nurodyto laiko. Praleistas skrydis dažniausiai lemia didelius finansinius nuostolius.

Ar galiu atlikti registraciją į skrydį internetu?

Dauguma atvejų – taip. Didžioji dalis aviakompanijų siūlo ir netgi rekomenduoja registruotis į skrydį internetu. Tačiau yra aviakompanijų, kurios leidžia registraciją tik oro uoste.

Ar privalau atsispausdinti įlaipinimo kortelę?

Rekomenduojame tai padaryti. Kai kurios aviakompanijos neleidžia įlaipinimo kortelę turėti tik telefone. Tad jausitės saugiau, jei turėsite spausdintą kortelės versiją.

Ar registracija į skrydį oro uoste yra mokama paslauga?

Įprastai – ne. Tačiau kai kurios aviakompanijos taiko mokestį už registraciją į skrydį oro uoste.

Kas bus jei pavėluosiu į skrydį?

Pavėlavę ar neatvykę į skrydį ne tik neteksite galimybės pasiekti savo kelionės tikslą, bet ir galite susilaukti finansinių nuobaudų iš skrydį vykdančios aviakompanijos.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Registracija į skrydį su „Ryanair“, „Laudamotion … Kas yra Airobot autaminės registracijos paslauga? Kada turiu būti oro uoste, kad spėčiau užsiregis …

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai