Kai atliekate skrydžio užsakymą, jūs turite galimybę pasirinkti „automatinę registraciją į skrydį“ su Airobot. Ši paslauga užregistruos jus ir visus jūsų užsakyme esančius keleivius į visus skrydžius, esančius toje pačioje rezervacijoje.

Kokie šios paslaugos privalumai?

Kai tik registracija į skrydį bus galima, Airobot automatiškai užregistruos jus ir visus jūsų užsakyme esančius keleivius. Tai ne tik taupo jūsų laiką, bet ir primena jums, kada prasideda registracija į skrydį, todėl jums nebereikia leisti laiko ilgoje eilėje prie registracijos stalo oro uoste.

Kaip tai veikia?

  • Užsakymo metu pasirinkite „Automatinė registracija į skrydį“ paslaugą ir būsite įregistruotas į skrydį automatiškai.
  • Kai kurios aviakompanijos reikalauja papildomų asmeninių duomenų. Tokiu atveju gausite papildomą laišką su nuoroda į registracijos formą.
  • Pateikite visų jūsų užsakyme esančių keleivių informaciją (keleivio gimimo data, asmens tapatybės kortelės galiojimo data, ją išdavusi šalis ir t.t.). Ši forma turi būti užpildyta vadovaujantis el. laiške pateiktomis instrukcijomis ir jūs esate atsakingas už pateiktos informacijos tikslumą.
  • Jums bus atsiųstas priminimo laiškas, jei informacijos dar trūks.
  • Maždaug 12 valandų iki skrydžio pradžios elektroniniu paštu gausite savo įlaipinimo kortelę.
  • Atsispausdinkite arba atsisiųskite savo įlaipinimo kortelę ir laikykite ją saugioje vietoje.

Svarbu žinoti:

  1. Jei atgalinį skrydį vykdo kita oro linijų bendrovė, Airobot gali paprašyti papildomų duomenų, kad būtų sėkmingai įvykdyta automatinė registracija į skrydį.
  2. Jei dėl kokių nors priežasčių Airobot negalės atlikti registracijos į skrydį, gausite el. laišką iš Airobot su pranešimu apie nesuteiktą paslaugą. Tokiu atveju jūs turėsite teisę susigrąžinti pinigus iš mūsų už nesuteiktą paslaugą. Taip pat, vis tiek turėsite patys užsiregistruoti į skrydį internetu.

Taip pat perskaitykite Airobot paslaugos taisykles ir sąlygas

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kada turiu būti oro uoste, kad spėčiau užsiregis … Kaip užsiregistruoti į skrydį „Wizz Air“ interne … Kaip užsiregistruoti į skrydį internetu „easyJet …

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai