Jūs užsiregistravote ir gavote savo įlaipinimo bilietą. Tačiau kas yra įlaipinimo bilietas? Įlaipinimo biliete yra surašyta visa svarbiausia informacija apie jūsų skrydį. Praėjus apsaugą oro uoste ir prieš lipant į lėktuvą, jūsų paprašys įlaipinimo bilieto.

Yra du įlaipinimo bilieto tipai:

  • popierinis įlaipinimo bilietas (žr. pavyzdį žemiau)

Jį atsispausdinate namie ir atsivežate į oro uostą. Jeigu negalite jo atsispausdinti namie, įlaipinimo bilietą galite atsispausdinti prie registracijos į skrydį savitarnos terminalo, arba paprašyti prie registracijos į skrydį langelio dirbančio darbuotojo.

  • Mobilus įlaipinimo bilietas (žr. pavyzdį žemiau)

Jį galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Įlaipinimo biliete esantį QR kodą galima nuskenuoti oro uoste. Patarimas: padarykite savo mobilaus įlaipinimo bilieto ekrano kopiją. Taip jūs visuomet turėsite bilietą po ranka.

Rekomenduojame išsaugoti savo įlaipinimo bilietą, jei vėliau turėsite pretenzijų arba norėsite pridėti dažnai skraidančių keleivių taškus.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kas yra Airobot autaminės registracijos paslauga? Kaip užsiregistruoti į skrydį „Ryanair“ ir „Laud … Kaip užsiregistruoti į skrydį internetu?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai