Registracija į skrydį su vadinamosiomis pigiomis oro linijų bendrovėmis gali šiek tiek skirtis. Dažniausiai į skrydį, pavyzdžiui, su „Ryanair“, „Laudamotion“, „easyJet“, „Wizz Air“ ir „Air Baltic“, būtina registruotis internetu. Jeigu to nepadarysite, oro uoste bus taikomas papildomas mokestis.

Pastaba! Užsakėte skrydį su „Ryanair“, „Laudamotion“, „easyJet“ arba „Wizz Air“ iki 2019 m. gegužės 7 d.?

Pigių oro linijų bilietai užsakomi oro linijų interneto svetainėje su el. paštu, specialiai sukurtu jūsų užsakymams. Informuosime jus atsiųsdami patvirtinimo laišką (el. bilietą ir užsakymo patvirtinimą / sąskaitą). Kai norėsite užsiregistruoti į skrydį, jums prireiks nurodyto el. pašto. Užsakymo patvirtinimo laiške rasite gidą, kuris žingsnis po žingsnio padės jums užsiregistruoti į skrydį internetu.

Užsakėte skrydį su „Ryanair“, „Laudamotion“, „easyJet“, „Air Baltic“ arba „Wizz Air“ 2019 m. gegužės 7 d. arba vėliau? Tuomet prisijunkite su savo asmeniniu el. paštu ir rezervacijos numeriu oro linijų interneto svetainėje.

Norėdami užsiregistruoti į skrydį internetu su „Ryanair“ ar „Laudamotion“, atlikite šiuos žingsnius.

Norėdami užsiregistruoti į skrydį internetu su „easyJet“, atlikite šiuos žingsnius.

Norėdami užsiregistruoti į skrydį internetu su „Wizz Air“, atlikite šiuos žingsnius.

Norėdami užsiregistruoti į skrydį internetu su „Air Baltic“, atlikite šiuos žingsnius.


Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kaip vyksta registracija į skrydį oro uoste? Kas yra Airobot autaminės registracijos paslauga? Kada turiu būti oro uoste, kad spėčiau užsiregis …

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai