„Codeshare“ (bendrojo kodo sutartis) skrydis yra skrydis, siūlomas oro linijų bendrovės A, bet vykdomas jų partnerių – oro linijų bendrovės B.

Kaip atpažinti „codeshare“ skrydį?

Įprastai „codeshare“ skrydį galima atpažinti iš skrydžio numerio su aukštais skaičiais, įprastai skrydžio numeris būna intervale tarp 6000 ir 9000.

1 pavyzdys:

Skrydžio numeris – KL6025. Tačiau jis taip pat gali prasidėti ir nuo 3000 bei būti AF 3614. Abu skrydžio numeriai priklauso tam pačiam skrydžiui, kurio originalus numeris yra DL 091. DL yra Delta Airlines or linijų bendrovė – to paties „Skyteam“ aljanso narė. Šiuo atveju KLM ir Air France oro linijų bendrovės yra „Codeshare“ partnerės, kurios siūlo skrydį, bet pačios jo nevykdo, o vykdo Delta Airlines (su žemu skrydžio numeriu DL 091).

2 pavyzdys:

EY454 yra Etihad oro linijų bendrovės skrydis iš Abu Dabio į Sidnėjų. Šis skrydis turi daugiau nei 15 skirtingų skrydžio numerių (tokių kaip AF3820, KL 3938 ar NZ4254).

Kodėl siūlomi „Codeshare“ skrydžiai?

„Codeshare“ skrydžiai įprastai siūlomi oro linijų bendrovių, priklausančių tam pačiam aljansui (pvz.: Skyteam, Star Alliance arba One World). Pavyzdžiui, oro linijų bendrovė gali pasiūlyti skrydį su savo „Codeshare“ skrydžio numeriu, tačiau pati jo nevykdyti. Tam pasitelkiami aljanso partneriai, kurie įvykdo skrydį. Tokiu būdu galima pasiūlyti didesnį skrydžių kiekį.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kaip rezervuoti vietą? Bilieto užsakymas vaikui, kuris keliauja vienas Ar mano mokėjimas saugus?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai