Užsisakydami skrydžio bilietus už papildomą mokestį skrisdami su dauguma oro linijų bendrovių jūs turite galimybę pasirinkti sėdimą vietą lėktuve. Tai itin patogu, nes galite pasirinkti vietą šalia savo kelionės kompaniono arba jei norite sėdėti būtent prie lango ar šalia praėjimo. Kadangi kiekviena oro linijų bendrovė turi vietų žemėlapį ir naudoja skirtingą apmokestinimą, mes naudojame toliau nurodytą vietų pasirinkimą.

Sėdimų vietų pasirinkimo pavyzdys

Vieta šalia avarinio išėjimo (papildoma vieta kojoms)

Pirkdami bilietus mūsų puslapyje pastebėsite, kad kai kurios oro linijų bendrovės siūlo galimybę pasirinkti sėdimą vietą šalia avarinio išėjimo. Šios vietos žymimos oranžine spalva ir dauguma atveju pasižymi papildoma vieta kojoms. Kiekvienas keleivis, neturintis medicininių indikacijų arba nesantis nėščias, gali pasirinkti šią vietą.

Pageidaujama ekonominė vieta (vieta lėktuvo priekyje)

Pageidaujamos ekonominės vietos įprastai yra lėktuvo priekyje. Jos turi tas pačias sąlygas kaip ir standartinės ekonominės vietos bei yra pažymėtos mėlyna spalva.

Standartinė ekonominė vieta

Šios vietos įprastai yra už ekonominių pageidaujamų vietų ir yra standartinės ekonominės vietos.

Negalimos vietos žymimos X

Jei vietų žemėlapyje matote X ženklu pažymėtą vietą, tai reiškia, kad šios vietos, deja, bet negalite pasirinkti.

Atkreipkite dėmesį! Gali būti, kad kai kuriems maršrutams oro linijų bendrovės nesuteikia galimybės pasirinkti vietas. Vietų skaičius taip pat gali keistis priklausomai nuo orlaivio tipo.

Jei vietas užsisakėte jau po skrydžio bilietų įsigijimo, deja, bet negalėsite gauti pinigų grąžinimo už vietų pasirinkimą, jei skrydis bus atšauktas.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Užsisakykite užtikrintai Ar atlikus užsakymą mano nuolaidos kodas vis dar … Nuolaidos kodas

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai