Greitai.lt interneto svetainėje galite užsisakyti pigių skrydžių bilietus 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Tiesiog suveskite savo norus ir galėsite patikrinti bei palyginti dabartinius visų oro linijų pasiūlymus. Pasirinkite skrydį ir saugiai užsisakykite bilietą, atlikę vos kelis žingsnius.

Svarbu. Užsakantis asmuo (pagrindinis užsakytojas) turi būti ne jaunesnis nei 18 metų. Jei skrenda jaunesni nei 16 metų keliautojai be suaugusiojo priežiūros, gali prireikti iš anksto užsakyti nelydimų nepilnamečių paslaugą. Kai kurios oro linijos (įskaitant „Ryanair“) neleidžia jaunesniems nei 16 metų keleiviams keliauti vieniems. Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu, kad sužinotumėte apie tai iš anksto.

Štai kaip galite užsakyti bilietą, atlikę vos kelis žingsnius:

Eikite į paiešką.

Pavyzdys vykstant iš Londono. Pasirinkite galutinį kelionės tikslą, įveskite išvykimo ir grįžimo datas, pasirinkite keliaujančių žmonių skaičių ir spauskite „Ieškoti“. Jeigu norite išvykti ne iš Londono oro uosto arba užsakyti skrydį tik į vieną pusę, galite pakoreguoti paieškos laukelius.

Tuomet ekrane matysite prašymą palaukti. Jūsų paieškos užklausa bus apdorota, o skrydžių prieinamumas bus patikrintas nedelsiant.

1

Rezultatai parodys skrydžius pagal jūsų pasirinktą kelionės datą ir maršrutą, ir dabartines kainas. Į kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai, tačiau neįskaičiuoti galimi papildomo bagažo mokesčiai. Prie kiekvieno skrydžio pamatysite, ar bagažas yra įskaičiuotas, ar ne. Puslapio viršuje rasite išskirstymą „Pigiausias“, „Geriausias“ ir „Greičiausias“. Kairėje pusėje galite pridėti filtrus, pavyzdžiui, oro linijų arba maksimalaus kelionės laiko pasirinkimą. Jeigu norite sužinoti savo kelionės maršrutą (pavyzdžiui, norite sužinoti ar jums reikės vizos persėdimo vietoje!), paspauskite nuorodą „Informacija apie skrydį“. Išsirinkus skrydį, spauskite žalios spalvos mygtuką „Toliau“.

2

Tuomet pamatysite ekraną, kuriame galite įvesti savo asmeninius duomenis. Pirmiausia įveskite keleivio (-ių), o paskui pagrindinio užsakytojo duomenis. Įsitikinkite, kad vardus ir pavardes įvedėte taip, kaip parašyta pase. Dažniausiai pagrindinis užsakytojas yra vienas iš keleivių, tačiau gali būti ir taip, kad pagrindinis užsakytojas yra kitas asmuo. Vėliau galėsite įsigyti papildomą bagažą ir vietas lėktuve. Tuomet spauskite žalios spalvos mygtuką „Paslaugos“.

3

Šioje skiltyje prie savo užsakymo galite pridėti papildomas paslaugas tokias kaip, kelionės draudimas atšaukimo garantija ir kt. Toliau spauskite mygtuką „Apmokėjimas“.

4

Šiame žingsnyje galite peržiūrėti savo lėktuvo bilieto sąlygas. Panaudoti, jei turite, nuolaidos kodą. Iveskite nuolaidos kodą laukelyje „Panaudoti nuolaidos kodą“. Tuomet suveskite savo mokėjimo duomenis. Patvirtinkite, jog susipažinote ir sutinkate su mūsų bilietų, bagažo ir bendrosiomis taisyklėmis, paspauskite „Apmokėjimas“. Atlikus mokėjimą, jūsų skrydžio rezervacija bus apdorota. Po galutinio skrydžio užsakymo patvirtinimo gausite užsakymo patvirtinimą, el. bilietą ir sąskaitą faktūrą.

Negavote užsakymo patvirtinimo? Spauskite čia.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Užsisakykite lanksčiai su FlexDeal Užsisakykite užtikrintai Kokias sėdimas vietas galiu pasirinkti atlikdama …

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai