Interneto svetainėje TGreitai.lt galite internetu užsisakyti pigius lėktuvų bilietus visą parą, 7 dienas per savaitę. Įveskite savo pasirinkimus, pradėkite paiešką ir palyginkite visas oro linijų bendroves. Pasirinkite norimą skrydį ir saugiai užsisakykite bilietą atlikdami kelis veiksmus.

Svarbu: Užsakantis atliekantis asmuo (pagrindinis užsakantis asmuo) turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų. Jei jaunesnių nei 16 metų keleivių nelydi suaugusieji, galima iš anksto užsisakyti palydą. Kai kurios oro linijų bendrovės (be kita ko, „Ryanair“) neleidžia jaunesniems kaip 16 metų amžiaus keleiviams skristi vieniems. Norėdami gauti daugiau informacijos apie nelydimus nepilnamečius, susisiekite tiesiogiai su mumis arba oro linijų bendrovę.

Užsisakykite bilietą per mus, atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Paieška

Paieškos laukelį rasite pagrindiniame puslapyje. Pagal numatytąsias nuostatas rodomas išvykimas iš Londono; pasirinkę kelionės tikslą, kelionės datas, įveskite žmonių skaičių ir spustelėkite „Paieška“. Jei norite išvykti iš kito oro uosto, nei Londonas, galite duomenis paprastai pakoreguoti paieškos laukelyje. Taip pat galite pasirinkti kelionę į vieną pusę, o ne į abi puses.

Pamatysite laukimo ekraną. Jūsų paieška apdorojama ir iškart bus patikrinta, ar yra skrydžiai.

Rezultatų puslapyje pamatysite galimus skrydžius pagal savo kelionės datas ir maršrutą ir tuo metu taikomą tarifą. Į kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai, bet neįskaičiuoti jokie bagažo mokesčiai. Kiekviename skrydžio atveju nurodoma, ar į kainą įskaičiuotas bagažas, ar ne. Viršuje kairėje galite pridėti papildomų filtrų / pasirinkimų, kad galėtumėte pasirinktumėte geriausią sprendimą dėl savo kelionės. Pasirinkite išvykstamąjį skrydį ir tęskite pereidami į atvykstamąjį skrydį (jei pasirinkote skrydį atgal). Spustelėję rodyklę šalia skrydžio, pamatysite visą skrydžių tvarkaraštį.

Tęskite eidami į skiltį Asmens duomenys. Dabar esate ekrane, kuriame galite įvesti savo asmeninę informaciją. Pirmiausia įveskite keleivio (-ių) duomenis. Atminkite, kad vardai ir pavardės turi tiksliai atitikti nurodytus pase! Daugeliu atvejų pagrindinis kontaktinis asmuo yra vienas iš keleivių. Vis dėlto pagrindinis užsakantis asmuo gali būti ir ne keleivis (-iai), o kitas asmuo. Tokiu atveju turite pasirinkti parinktį „Pagrindinis užsakantis asmuo nekeliauja“.

Tęskite eidami į skiltį Bagažas ir vietos. Čia galite prie savo užsakymo pridėti papildomą bagažą ir pageidaujamas vietas. Jei to internetu užsisakyti neįmanoma, atlikę užsakymą visada galite eiti į skiltį My Trips ir paprašyti pridėti prie jūsų užsakymo. Atkreipkite dėmesį į tai, kad kartu su visais oro linijų bendrovės mokesčiais bus imamas administravimo mokestis, nebent pirkote specialiąsias paslaugas.

Tada galite pasirinkti **paslaugą „Pagrindinės Grąžinimo Sąlygos ir Patobulintos gražinimo sąlygos“.

Norėdami optimaliai apsidrausti ir pasirūpinti savo kelione, taip pat galite pasirinkti labiausiai jums tinkantį paslaugų paketą ir kitas papildomas paslaugas, tokias kaip:


– Lankstus kelionės bilietas
– Kompensacijos garantija
– Bankroto draudimas
– Klientų aptarnavimo kokybės lygis

Kitame puslapyje rasite savo kelionės santrauką. Patikrinkite visus vardus, pavardes ir duomenis. Tai nepaprastai svarbu. Jei viską patikrinę neaptikote klaidų, atlikite mokėjimą.

Įveskite mokėjimo duomenis ir patvirtindami sutikite su toliau pateiktomis sąlygomis. Kai mokėjimas bus apdorotas, gausite el. laišką su skrydžio bilieto užsakymu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad tai tik užsakymo patvirtinimas, o ne jūsų el. bilietas. Elektroninius bilietus gausite per artimiausias 24 valandas, kai tik bus išduoti jūsų bilietai.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Nuolaidos kodas Kas yra „codeshare“ skrydis? Koks bilieto užsakymo mokestis?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai