Mes suprantame Jūsų norą žinoti ko galima tikėtis rezervuojant bilietus šiomis dienomis. Jei tai skrydis, viešbutis ar automobilio nuoma, Jūs turite žinoti visas rezervacijos keitimo ir atšaukimo sąlygas, jei kartais negalėtumėte keliauti. Mes esame Jūsų gidas šiais neįprastais laikais.

Užsisakykite skrydį užtikrintai

Jei turite dvejonių ar užsisakyti skrydžio bilietus, vadovaukitės žemiau nurodytais žingsniais ir patarimais:

1. Prieš pasirenkant kelionės kryptį rekomenduojame patikrinti aktualią kelionių informaciją ir įsitikinti, kad skrydžiai leidžiami. Taip pat turite įsitikinti, kad vieta, į kurią norite keliauti, priima keliautojus iš užsienio.

2. Prieš pasirinkdami skrydį pasidomėkite skrydžio atšaukimo ar datos keitimo galimybėmis. Žemiau pateikiame visų galimų pakeitimų ir atšaukimų apžvalgą.

Apskritai yra 4 tipų pakeitimai ir atšaukimai:

  • Savanoriški pakeitimai: tai pakeitimai, kurių prašo klientas. Beveik visais atvejais jie yra apmokestinami. Jūs galite sumažinti šiuos kaštus užsakymo metu užsisakydami išplėstinio paslaugų paketo paslaugą.
  • Savanoriški atšaukimai: tai užsakymo arba jo dalies atšaukimas, kurio prašo klientas. Beveik visais atvejais atšaukimas yra papildomai apmokestinamas. Išlaidos gali skirtis priklausomai nuo aviakompanijos. Kai kuriais atvejais pinigų už skrydį galite neatgauti. Savanoriškas pakeitimas gali būti pigi alternatyva, jei tik ji leidžiama.
  • Priverstiniai pakeitimai: tai pakeitimai tvarkaraštyje, kuriuos atlieka aviakompanijos, jie gali būti maži (iki 3 valandų) arba dideli (virš 3 valandų). Apie mažus pakeitmus Jūs visada būsite informuotas mūsų ir sulauksite pakeitimams pritaikytų bilietų. Dėl didelių pakeitimų mes turime pasitikrinti sąlygas su aviakompanija. Mes pasiūlysime Jums mūsų paslaugą, kad galėtume padėti pasirinkti tinkamą alternatyvą. Jei alternatyvų nebus, Jūsų skrydis bus atšauktas ir pinigai grąžinti*.
  • Priverstiniai atšaukimai: tai atšaukimai, kuriuos atlieka aviakompanijos, ir kuriems mes neturime jokios įtakos. Jei aviakompanija atšaukia skrydį, dauguma atvejų Jums bus grąžinti pinigai arba pasiūlyta skrydžio alternatyva. Bet kokiu atveju Jūs sulauksite iš mūsų elektroninio laiško su situacijos paaiškinimu. Jei alternatyvos nebus pasiūlyta, Jūsų skrydžio rezervacija bus atšaukta ir pinigai grąžinti* Jums.

*Išskyrus užsakymo mokesčius ir papildomas paslaugas.

3. Užsisakykite saugią ir sveiką viešnagę pasirinkdami mūsų „Europ Assistance“ kelionių draudimą. Su šiuo draudimu Jūs galėsite mėgautis nerūpestinga viešnage, kad ir kur bebūtumėte. Medicininė pagalba susirgus Covid-19 taip pat įeina į paslaugą.

Užsisakykite viešnagę užtikrintai

Užsisakykite viešnagę lanksčiomis sąlygomis. Su mūsų partneriais Booking.com Jūs galite užsisakyti viešnagę be rūpesčių ir su nemokamu atšaukimu. Šis privalumas, jei yra taikomas, žymimas žalia spalva. Paskutinė diena, kada galima atšaukti viešnagę, taip pat yra pažymėta. Būkite tikri, kad nepraleisite geriausio pasiūlymo. Spauskite čia, kad sužinotumėt daugiau informacijos.

Užsisakykite automobilį užtikrintai

Užsisakykite automobilį su lanksčiomis sąlygomis. Su mūsų partneriais Rentalcars.com Jūs galite užsisakyti automobilio nuomą ir dauguma atveju gauti nemokamą atšaukimą iki 48 valandų prieš atsiimant automobilį. Dėl detalesnės informacijos apsilankykite čia.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ar atlikus užsakymą mano nuolaidos kodas vis dar … Kaip rezervuoti vietą? Skrydžio rezervacija internetu – žingsnis po žin …

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai