Jeigu dėl kokių nors priežasčių oro linijos pakeis Jūsų užsakymo skrydžių tvarkaraštį, mes Jus informuosime el. paštu. Prisijungę prie „MyTrips“ pamatysite (siūlomus) pakeitimus. Daugeliu atvejų tvarkaraščio pakeitimai gali būti koreguojami per mus. Vis dėlto kai kurios oro linijos neleidžia mums keisti Jūsų užsakymo (dėl priežasčių, susijusių su privatumu, ar dėl kitos priežasties, net jeigu mes to pageidautumėme). Tokiu atveju prisijungus prie „MyTrips“ esančios tvarkaraščių keitimo dalies Jūsų ekrane automatiškai atsiras iškylantysis langas. Eikite į šio puslapio apačią, kad patikrintumėte šį procesą.

Tvarkaraščio keitimų tvarkymas per „MyTrips“

Pakeitimų priėmimas 

Jums sutikus su pakeitimais išduosime Jums naujus bilietus, kurie bus iš karto automatiškai atsiųsti.

Pakeitimų atmetimas, alternatyvos ieškojimas

Jeigu su pakeitimais nesutinkate, atmetate pateiktą pasiūlymą ir prašote alternatyvų. Darbuotojas pateiks atsakymą į Jūsų prašymą.

Atmetimas ir prašymas grąžinti pinigus

Jeigu nesutinkate su siūlomu tvarkaraščiu, o bilieto ir oro linijų sąlygos leidžia grąžinti pinigus, prašymą dėl pinigų grąžinimo galite pateikti per mus. Atminkite, kad pinigai už bet kokią įsigytą prekę ir paslaugą bei mūsų užsakymo mokestis negali būti grąžinami.

Tvarkaraščio pakeitimų tvarkymas tiesiogiai per oro linijas

Jeigu mums nebus galima atlikti Jūsų užsakymo pakeitimų, maloniai kviečiame prisijungti prie oro linijų svetainės.

Prisijungę su savo pavarde ir oro linijų užsakymo kodu gausite prieigą prie savo užsakymo. Kiekvieno skrydžio oro linijų užsakymo kodą (oro linijų lokatorių (-ius)) rasite Jums atsiųstame el. bilieto laiške, kurį gavote nuo mūsų. Prieigą prie svetainės taip pat galite gauti paprašę naujo slaptažodžio naudodami savo el. pašto adresą.

Prisijungę galėsite tvarkyti savo užsakymo tvarkaraščio pakeitimus tiesiogiai per oro linijas.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Užsakymo keitimas prisijungus prie MyTrips Ar galiu patikrinti pinigų grąžinimo būseną per … Sąskaitos faktūros prašymas prisijungus prie MyT …

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai