Never stop dreaming...

Let’s make it fly again soon!

Koronaviruso situacija stipriai sukrėtė keliautojus, tačiau – nenustokite svajoti apie nuostabias keliones! Yra tiek daug kelionių vietų, kurios laukia Jūsų… 💪💛 #letsmakeitflysoon

Santorini, Greece

Graikija - šalis, kur atgyja paslaptys

Kelionių idėjos Graikijoje – gražiausios vietos, kurias verta pamatyti Graikijoje, populiariausi lankytini objektai ir kelionių maršrutai, vaizdingi šalies kurortai, didingi miestai ir gamtos stebuklai! Daugelis lietuvių svajoja nuvažiuoti į Graikiją. Tačiau šalį ir jos kultūrą geriausiai galima pažinti ne tik keliaujant, bet ir kiek nors joje pagyvenant.

Goedkope vliegtickets Menorca

Atostogos Ispanijoje

Atostogos Ispanijoje yra vienas iš būdų pažinti kontraversišką, kosmopolitišką ir šiltą šalį. Šalies krantus skalauja Atlanto vandenynas – pietvakarinėje ir šiaurės dalyje, Viduržemio jūra – rytinėje ir pietinėje Ispanijos dalyje. Ispanija ribojasi su Prancūzija, Andora kalnų aukštybėse, Portugalija ir Gibraltaru; taip pat su Maroku.

Goedkope vliegtickets Malta

Malta - viduržemio perlas

Nors Malta yra palyginti nedidelė salose įsikūrusi šalis, ji keliautojams žada ir išsiilgtas saulės vonias, ir istorines įžymybes, ir ramybės kupinus žvejų kaimelius. Malta, galima sakyti, yra ideali vieta saulėtų paplūdimių mėgėjams, mat saulė čia šviečia daugiau nei 300 dienų per metus. Šiluma, delikatesinis maistas, laimingi žmonės...

🌏 Prisijunkite prie mūsų kelionės po virtualų pasaulį!

Pasidalinkite gražiausiomis kelionių nuotraukomis Instagram ar Facebook su #letsmakeitflysoon, kad įkvėptumėte kitus! Nepamirškite pažymėti @greitai.lt! Taip pat peržiūrėkite mūsų kelionių tinklaraštį, kad gautumėte kelionių įkvėpimo dienos dozę. Kokia bus kita Jūsų kelionė? ✈

Peržiūrėkite 10 labiausiai lankomų šalių pagal „Lonely Planet“!

Miami met kerst

Patarimai keliaujant į Havaną, Kubą!

Karštos miestų gatvės, muzika, šokiai, gaivinantis gamtos grožis – tai yra atostogos Kuboje.

Ugnikalnių šalis - Islandija

Sužinokite apie kelionių idėjas Islandijoje. Neįtikėtino grožio šalis, apdovanota unikalia šiaurietiška dvasia.

Auto huren

Atostogų ir kelionių idėjos

Originalios kelionių idėjos, patarimai, informacija apie gražiausias pasaulio vietas ir rekomendacijos keliautojams.

goedkope-vliegtickets-bali

Rojaus kampelis - Balis

Balio sala garsėja fantastiškais banglenčių paplūdimiais, skaniu maistu, specialiomis šventyklomis ir kvapą gniaužiančiais ryžių laukais. Apsilankykite jogos pamokose, užsisakykite banglenčių stovyklą arba motoroleriu atraskite salą. Vietiniai gyventojai yra labai svetingi, todėl visi čia jausis kaip namie!

Backpack-deals - San Francisco, Amerika

Amerikietiška svajonė

Ar norite, kad jūsų Amerikietiška svajonė išsipildytų? Padarykime tai! Didžiulės teritorijos, dideli miestai, įspūdingi ežerai, daugybė nacionalinių parkų ir rojaus paplūdimių. JAV visa tai turi! Išsinuomokite automobilį ir leiskitės į kelionę po Floridą, vykite į miesto kelionę į Niujorką arba atraskite nemiegantį Las Vegasą.

Peru Lama en Machu Picchu

O gal Peru jūsų svajonių kelionių sąraše?

Ar jūs ruošiatės į nepamirštamą kelionę - Peru? Peru visi keliai veda į Maču Pikču: nori nenori, anksčiau ar vėliau kiekvienas gringo nuo brangiomis fotokameromis apsikarsčiusių „atostoginių“ turistų iki „hardkorinių backpackerių“ ir dviratininkų galiausiai atsiduria Kuske.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai