Never stop dreaming...

Let’s make it fly again soon!

Koronaviruso situacija stipriai sukrėtė keliautojus, tačiau – nenustokite svajoti apie nuostabias keliones? Yra tiek daug kelionių vietų, kurios laukia Jūsų… 💪💛 #letsmakeitflysoon

Graikija - šalis, kur atgyja paslaptys

Kelionių idėjos Graikijoje – gražiausios vietos, kurias verta pamatyti Graikijoje, populiariausi lankytini objektai ir kelionių maršrutai, vaizdingi šalies kurortai, didingi miestai ir gamtos stebuklai! Daugelis lietuvių svajoja nuvažiuoti į Graikiją. Tačiau šalį ir jos kultūrą geriausiai galima pažinti ne tik keliaujant, bet ir kiek nors joje pagyvenant.

Atostogos Ispanijoje

Atostogos Ispanijoje yra vienas iš būdų pažinti kontraversišką, kosmopolitišką ir šiltą šalį. Šalies krantus skalauja Atlanto vandenynas – pietvakarinėje ir šiaurės dalyje, Viduržemio jūra – rytinėje ir pietinėje Ispanijos dalyje. Ispanija ribojasi su Prancūzija, Andora kalnų aukštybėse, Portugalija ir Gibraltaru; taip pat su Maroku.

Malta - viduržemio perlas

Nors Malta yra palyginti nedidelė salose įsikūrusi šalis, ji keliautojams žada ir išsiilgtas saulės vonias, ir istorines įžymybes, ir ramybės kupinus žvejų kaimelius. Malta, galima sakyti, yra ideali vieta saulėtų paplūdimių mėgėjams, mat saulė čia šviečia daugiau nei 300 dienų per metus. Šiluma, delikatesinis maistas, laimingi žmonės...

💡 Pasidalinkite savo kelionių užrašais su pasauliu!

Kai vėl galėsime keliauti … kaip tai atrodytų? Turbūt svajojate apie pirmąjį kelionės tikslą, kurį norėtumėte aplankyti. Su kuo keliautumėte ir ką būtinai įsidėtumėte į savo lagaminą? Mes sukūrėme sąrašą „Mano kelionių užrašai“, kurį galite bendrinti savo Instagram ar Facebook istorijose. Gana smagu pasidalinti su pasauliu tuo, kas jums patinka, tiesa? Pabandykite ir apsilankykite Instagram ar Facebook, kad iškart pradėtumėte pildyti savo kelionių užrašus.

🤔Kaip man pasidalinti „Mano kelionių užrašais“?

Apsilankykite mūsų Instagram ar Facebook paskyroje ir ieškokite mūsų stories „Mano kelionių užrašai“. Nesijaudinkite dėl klausimų: jie jau yra! Vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, tai užpildyti tuščias vietas pažymint savo geriausią kelionių bičiulį, išsirenkant mėgstamą kelionės tikslą ir padarant tai taip smagiai, kaip norite, pridedant GIF’ų. Ir viskas. Baigta? Dalinkitės savo story su pasauliu.

Tik nepamirškite:

  • Žymėk 3 draugus, kuriuos kvieti užpildyti „Mano kelionių užrašus“. Nepamiršk užtag’inti!
  • Nepamirškite pažymėti @greitai.lt ir naudokite #letsmakeitflysoon, kad Jūsų sąrašas būtų pakartotinai naudojamas mūsų stories!
  • Jei jūsų Facebook ar Instagram paskyra yra privati, nepamirškite pasirinkti viešojo nustatymo, kad Jūsų užrašus būtų galima bendrinti dar kartą.

Peržiūrėkite 10 labiausiai lankomų šalių pagal „Lonely Planet“!

Patarimai keliaujant į Havaną, Kubą!

Karštos miestų gatvės, muzika, šokiai, gaivinantis gamtos grožis – tai yra atostogos Kuboje.

Ugnikalnių šalis - Islandija

Sužinokite apie kelionių idėjas Islandijoje. Neįtikėtino grožio šalis, apdovanota unikalia šiaurietiška dvasia.

Atostogų ir kelionių idėjos

Originalios kelionių idėjos, patarimai, informacija apie gražiausias pasaulio vietas ir rekomendacijos keliautojams.

Rojaus kampelis - Balis

Balio sala garsėja fantastiškais banglenčių paplūdimiais, skaniu maistu, specialiomis šventyklomis ir kvapą gniaužiančiais ryžių laukais. Apsilankykite jogos pamokose, užsisakykite banglenčių stovyklą arba motoroleriu atraskite salą. Vietiniai gyventojai yra labai svetingi, todėl visi čia jausis kaip namie!

Amerikietiška svajonė

Ar norite, kad jūsų Amerikietiška svajonė išsipildytų? Padarykime tai! Didžiulės teritorijos, dideli miestai, įspūdingi ežerai, daugybė nacionalinių parkų ir rojaus paplūdimių. JAV visa tai turi! Išsinuomokite automobilį ir leiskitės į kelionę po Floridą, vykite į miesto kelionę į Niujorką arba atraskite nemiegantį Las Vegasą.

O gal Peru jūsų svajonių kelionių sąraše?

Ar jūs ruošiatės į nepamirštamą kelionę - Peru? Peru visi keliai veda į Maču Pikču: nori nenori, anksčiau ar vėliau kiekvienas gringo nuo brangiomis fotokameromis apsikarsčiusių „atostoginių“ turistų iki „hardkorinių backpackerių“ ir dviratininkų galiausiai atsiduria Kuske.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai