Let's make it fly again...

Nuo 34 EUR

Ar jau galima skristi?

Koronavirusas išplito visame pasaulyje ir paveikė kiekvieną keliautoją. Deja, ši krizė dar nesibaigė, tačiau turizmo industrija jau ruošiasi atnaujinti veiklą. Sienos vėl atsidaro, o oro linijos pamažu atnaujina (prie esamos situacijos pritaikytą) skrydžių tvarkaraštį. Didžiausias klausimas yra toks: ar jau galime skristi? Šiame puslapyje mes Jus informuosime, kurios oro linijų bendrovės netrukus atnaujins savo skrydžius ir į kuriuos miestus greitu metu jau bus galima skristi.

Norite visas savo praėjusio laikotarpio svajones paversti realybe? Užsisakykite skrydį į svajonių vietą jau dabar ir pasidalykite svajonių vietos nuotrauka su mumis per Facebook ar Instagram, žymėkite mus @greitai.lt ir naudokite hashtag #letsmakeitflyagain.

Norvegija

nuo 34 EUR

nuo 60 EUR

nuo 68 EUR

nuo 60 EUR

nuo 60 EUR

Švedija

nuo 30 EUR

Suomija

nuo 117 EUR

nuo 50 EUR

Estija

nuo 81 EUR

Latvija

nuo 58 EUR

Vokietija

nuo 65 EUR

nuo 96 EUR

nuo 95 EUR

nuo 58 EUR

nuo 51 EUR

Lenkija

nuo 82 EUR

Kipras

nuo 131 EUR

nuo 215 EUR

Svarbi informacija užsisakantiems skrydžius

Gali būti, kad dėl galiojančių apribojimų patekti į kai kurias šalis, vis dar neįmanoma aplankyti jūsų mėgstamo miesto. Atminkite, kad net jei reguliarūs skrydžiai vykdomi, kai kurios šalys vis dar taiko pilietybės apribojimus arba privalomą dviejų savaičių karantiną atvykusiems į šalį. Todėl Jūs pats esate atsakingas už tai. Žinoma, mes norime jums padėti ir raginame šioje svetainėje patikrinti naujausią informaciją apie šiuo metu kiekvienoje šalyje taikomus apribojimus.

Žinoma, nuo šiol kiekvienuose oro linijų bendrovių vykdomuose skrydžiuose yra kur kas daugiau ir griežtesnių sveikatos bei saugos priemonių nei anksčiau. Visa tai skirta tam, kad galėtumėte atostogauti saugiai ir sveikai. Pasitikrinkite kiekvienoje oro linijų bendrovėje, kokių apsaugos priemonių turite imtis. Norite skrydį užsisakyti iš anksto, bet baiminatės, kad jis gali būti atšauktas? Patikrinkite informaciją apie lanksčią kiekvienos oro linijų bendrovės taikomą rezervavimo sistemą.

Ar jau užsisakėte skrydį?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai