Let's make it fly again...

Ar jau galima skristi?

Koronavirusas išplito visame pasaulyje ir paveikė kiekvieną keliautoją. Deja, ši krizė dar nesibaigė, tačiau turizmo industrija jau ruošiasi atnaujinti veiklą. Sienos vėl atsidaro, o oro linijos pamažu atnaujina (prie esamos situacijos pritaikytą) skrydžių tvarkaraštį. Didžiausias klausimas yra toks: ar jau galime skristi? Šiame puslapyje mes Jus informuosime, kurios oro linijų bendrovės netrukus atnaujins savo skrydžius ir į kuriuos miestus greitu metu jau bus galima skristi.

Norite visas savo praėjusio laikotarpio svajones paversti realybe? Užsisakykite skrydį į svajonių vietą jau dabar ir pasidalykite svajonių vietos nuotrauka su mumis per Facebook ar Instagram, žymėkite mus @greitai.lt ir naudokite hashtag #letsmakeitflyagain.

Šios oro linijos jau netrukus Jus vėl skraidins į gražiausias pasaulio vietas

airBaltic

nuo 60 EUR

nuo 72 EUR

nuo 135 EUR

nuo 141 EUR

nuo 78 EUR

nuo 101 EUR

nuo 69 EUR

nuo 122 EUR

nuo 142 EUR

nuo 111 EUR

nuo 156 EUR

nuo 159 EUR

nuo 166 EUR

Wizz Air

nuo 93 EUR

nuo 100 EUR

nuo 187 EUR

nuo 144 EUR

nuo 90 EUR

nuo 116 EUR

nuo 187 EUR

nuo 187 EUR

nuo 151 EUR

nuo 121 EUR

Svarbi informacija užsisakantiems skrydžius

Gali būti, kad dėl galiojančių apribojimų patekti į kai kurias šalis, vis dar neįmanoma aplankyti jūsų mėgstamo miesto. Atminkite, kad net jei reguliarūs skrydžiai vykdomi, kai kurios šalys vis dar taiko pilietybės apribojimus arba privalomą dviejų savaičių karantiną atvykusiems į šalį. Todėl Jūs pats esate atsakingas už tai. Žinoma, mes norime jums padėti ir raginame šioje svetainėje patikrinti naujausią informaciją apie šiuo metu kiekvienoje šalyje taikomus apribojimus.

Žinoma, nuo šiol kiekvienuose oro linijų bendrovių vykdomuose skrydžiuose yra kur kas daugiau ir griežtesnių sveikatos bei saugos priemonių nei anksčiau. Visa tai skirta tam, kad galėtumėte atostogauti saugiai ir sveikai. Pasitikrinkite kiekvienoje oro linijų bendrovėje, kokių apsaugos priemonių turite imtis. Norite skrydį užsisakyti iš anksto, bet baiminatės, kad jis gali būti atšauktas? Patikrinkite informaciją apie lanksčią kiekvienos oro linijų bendrovės taikomą rezervavimo sistemą.

Ar jau užsisakėte skrydį?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai