Let's make it fly again...

Ar jau galima skristi?

Koronavirusas išplito visame pasaulyje ir paveikė kiekvieną keliautoją. Deja, ši krizė dar nesibaigė, tačiau turizmo industrija jau ruošiasi atnaujinti veiklą. Sienos vėl atsidaro, o oro linijos pamažu atnaujina (prie esamos situacijos pritaikytą) skrydžių tvarkaraštį. Didžiausias klausimas yra toks: ar jau galime skristi?

Šiame puslapyje mes pateikiame naujausią informaciją į kurias šalis galite skristi ir iš kurių šalių galite grįžti be karantino apribojimų.

Dabar užsisakyti lėktuvų bilietus galite be rūpesčių!

Lankstaus bilieto privalumai su FlexDeal

Pandemijos metu kai kurios oro linijos nusprendė pasiūlyti daugiau saugumo, užtikrindamos papildomą lankstumą, užsakant skrydį dabar. Jei Jūsų skrydis bus pakeistas dėl koronaviruso priežasties, galite lanksčiai keisti kelionės datą.

flexdeal couple

Norite visas savo praėjusio laikotarpio svajones paversti realybe?

Užsisakykite skrydį į svajonių vietą jau dabar ir pasidalykite svajonių vietos nuotrauka su mumis per Facebook ar Instagram, žymėkite mus @greitai.lt ir naudokite hashtag #letsmakeitflyagain.

Svarbi informacija užsisakantiems skrydžius

Gali būti, kad dėl galiojančių apribojimų patekti į kai kurias šalis, vis dar neįmanoma aplankyti jūsų mėgstamo miesto. Atminkite, kad net jei reguliarūs skrydžiai vykdomi, kai kurios šalys vis dar taiko pilietybės apribojimus arba privalomą dviejų savaičių karantiną atvykusiems į šalį. Todėl Jūs pats esate atsakingas už tai. Žinoma, mes norime jums padėti ir raginame šioje svetainėje patikrinti naujausią informaciją apie šiuo metu kiekvienoje šalyje taikomus apribojimus.

Žinoma, nuo šiol kiekvienuose oro linijų bendrovių vykdomuose skrydžiuose yra kur kas daugiau ir griežtesnių sveikatos bei saugos priemonių nei anksčiau. Visa tai skirta tam, kad galėtumėte atostogauti saugiai ir sveikai. Pasitikrinkite kiekvienoje oro linijų bendrovėje, kokių apsaugos priemonių turite imtis. Norite skrydį užsisakyti iš anksto, bet baiminatės, kad jis gali būti atšauktas? Patikrinkite informaciją apie lanksčią kiekvienos oro linijų bendrovės taikomą rezervavimo sistemą.

Ar jau užsisakėte skrydį?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai