Kultūrinės miesto kelionės

Ieškote kelionės pažinti miesto kultūrą? Leiskite mums Jus įkvėpti!

Pasivaikščiokite po senąjį miesto centrą, apsižvalgykite po muziejų ir susipažinkite su vietos tradicijomis, papročiais ir virtuve. Ar tai jums atrodo tobulas atostogų pabėgimas? Tuomet laikas kultūrinei miesto kelionei! Kaip tikras kultūros mylėtojas Jūs patirsite puikių emocijų Europos kultūros miestuose. Kurį iš 3 pasirinksite?

Roma

Vienas didelis muziejus po atviru dangumi!

Goedkope vliegtickets Rome

Roma – gero gyvenimo miestas. Arba, kaip pasakytų italai: „La dolce vita“. Kiekvienas miesto kampas alsuoja kultūra. Galite vaikščioti nuo vieno įspūdingo statinio prie kito. Koliziejus tikrai turi būti Jūsų sąraše!

Apsilankykite Vatikane. Čia rasite įspūdingą Šv. Petro bazilikos Siksto koplyčią, iš kurios atsiveria gražus vaizdas į Romą. Ar norite šiek tiek romantikos? Tada aplankykite garsiausią fontaną pasaulyje – Trevi fontaną. Ar norite ateityje dar kartą aplankyti Romą? Pasak legendos, Jūs turite mesti monetą dešine ranka per kairį petį į fontaną.

Budapeštas

Istorinė vieta

Goedkope vliegtickets Budapest

Ar Jums patinka muzika, maistas ir linksmybės? Tuomet Budapeštas yra ta vieta, kur Jūs turite apsilankyti. Šis Vengrijos miestas pavogs Jūsų širdį, kai tik vaikščiosite vaizdingomis gatvelėmis. Mėgaukitės gražia architektūra, o vakare atsipalaiduokite vienoje iš šimtų natūralių terminių vonių.

Budapeštas yra meno centras. Pagalvokite apie tokius garsiausius pasaulio festivalius kaip „Budapesti Tavaszi Fesztivál“ ir, žinoma, „Sziget“. Jūsų kultūrinė kelionė po miestą gali susidėti iš apsilankymo populiariausiose miesto įžymybėse: Budos pilyje, Žvejų bastione, Vajdahunyad pilyje ir Matiaso bažnyčioje.

Valensija

Meno ir mokslo miestas

Goedkope vliegtickets Valencia

Ar norite vykti į Valensiją? Tada mes sakome – ¡sí! Šis miestas turi turtingą istoriją, spalvingą kultūrą ir viską, ko tikitės iš nuostabios Ispanijos atmosferos. Pasivaikščiokite ir leiskite sau žavėtis šiuo miestu. Aplink Jus bus tiek daug grožio! Taip yra dėl ypatingo modernių ir istorinių pastatų derinio.

Valensijoje aplankykite išskirtinį miesto parką – Jardín del Turia. Šis parkas yra išdžiūvusios upės vagoje. Esate gatvės meno gerbėjas? Tada neskubėkite ir pasivaikščiokite po El Carmen rajoną. Čia nereikėtų praleisti spalvingų freskų, o vakare galite paragauti Valensijos paella ir šaltos ledinės sangrijos.

Patarimai keliaujantiems į šiuos kultūros miestus

Goedkope-vliegtickets-stedentrips-cultuur

Roma

Ieškote tikros itališkos atmosferos? Tada apsilankykite aikštėse „Campo de 'Fiori“ ir „Piazza Navona“. Čia anksti ryte savo kioskeliuose vietiniai garsiai pardavinėja žuvį, vaisius ir daržoves – o tai yra puikus reginys. Taip pat aplankykite Piazzo Navona, pasigrožėkite terasa ir nuostabiu vaizdu.

Goedkope-vliegtickets-stedentrips-cultuur-boedapest

Budapeštas

Ar esate meno fanatikai? Tuomet turėtumėte apsilankyti Vengrijos nacionalinėje galerijoje. Čia rasite 100 000 meno kūrinių. Taip, jūs teisingai perskaitėte! Kokie meno dirbiniai? Pagalvokite apie 300 metų senumo karūnavimo skraistę ir karūnos brangakmenius, viduramžių statulas ir gotikines medžio skulptūras, Franzo Liszto ir Bethoveno parodą…

Goedkope-vliegtickets-stedentrips-cultuur-valencia

Valencija

„Mercado Central“ galite atrasti tradicinę Valensijos kultūrą. Gražus turgus sename miesto centre. Ne vien tik šį pastatą galima pamatyti. Pasivaikščiokite viduje ir ieškokite kupolo, padengto mėlynomis ir geltonomis keraminėmis plytelėmis.

Norėdami gauti daugiau kultūrinių kelionių įkvėpimo, skaitykite mūsų tinklaraštį

Ciao Roma!

Gražus oras, geras maistas ir visada yra ką veikti

Goedkope-vliegtickets-stedentrips-cultuur-rome-blog

Ciao Roma!

Gražus oras, geras maistas ir visada yra ką veikti

Goedkope-vliegtickets-stedentrips-cultuur-rome-blog

Užbaikite rezervaciją

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai