Backpackers

Paskutinės minutės pasiūlymai

Laikas lekia! Norisi trumpam pabėgti ar išvykti atostogų?

Ieškote pigių paskutinės minutės lėktuvų bilietų? Paskutinės minutės planai visada patys geriausi! Taigi laikas patirti naujų atradimų. Ar ieškote malonios kelionės į Europos miestą, ar paskutinės minutės kelionės į Aziją, Afriką, Vidurinius Rytus ar dar kitur, esate tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Šią savaitę turime geriausias paskutinės minutės keliones spontaniškiems nuotykių ir įspūdžių ieškantiems keliautojams, nes norint smagiai praleisti laiką daug planuoti nereikia. Tereikia beprotiškai greitai pasirinkti kelionę ir leistis į nuotykius! Tai lengvas ir geriausias būdas užsisakyti paskutinės minutės kelionę. Pateikiame Jums geriausius šios savaitės paskutinės minutės pasiūlymus.

 

Paskutinės minutės kelionių kryptys Europoje

Paskutinės minutės kelionių kryptys už Europos ribų

Užbaikite rezervaciją

Kur norėtumėte pabėgti? Pasisemkite įkvėpimo!

Milanas

Kultūra. Mada. Sportas

Milan Cathedral, Duomo di Milano

Milanas – yra vienas lankomiausių Italijos miestų Europoje ir pasaulyje. Kodėl? Nes tai visų pirma yra parduotuvių rojus, mados sostinė ir futbolo mylėtojų tvirtovė. 

Be viso to, jame yra tiek daug visko pamatyti! Štai kad ir gotiškoji Milano katedra, taip pat vienas svarbiausių meno kūrinių pasaulyje Leonardo da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė“, prestižiškasis operos teatras La Scala ir, žinoma, restoranai ir kavinės, kuriuose galima mėgautis puikia itališka virtuve. Užsisakyk paskutinės minutės bilietus į Milaną ir atrask tai, ką šis miestas turi pasiūlyti!

Barselona

Architektūra. Jūra. Maistas

Barcelona, Spain

Neapsilankyti saulėtoje ir gyvenimu trykštančioje Barselonoje, galima sakyti, būtų nuodėmė. Šis saulėtasis miestas ant Viduržemio jūros krantų yra pilnas istorinių ir kultūrinių paminklų ir įdomybių, leidžiančių išties paįvairinti miesto kelionę.

Sportas, architektūra (įžymioji Sagrada Familia bažnyčia), smėlėti paplūdimiai, festivaliai, tradicinės tapos ir sangrija bei geras oras – tai tik keletas priežasčių, kodėl verta apsilankyti Katalonijos sostinėje. Ar galima tam atsispirti? Užsisakyk paskutinės minutės bilietus į Barseloną.

Venecija

Menas. Architektūra. Kraštovaizdis

View of Canal Grande with Basilica di Santa Maria della Salute in the background, Venice

Venecija yra Italijos Veneto regione ant 118 salų įsikūręs miestas. Šimtai salas jungiančių tiltų, gondolomis nusėtų kanalų, gotikinė architektūra, muziejai ir meno galerijos yra tik dalis priežasčių, dėl kurių verta apsilankyti Venecijoje.

Norinčiųjų pirmiausia pamatyti labiausiai lankytinas Venecijos vietas sąraše turėtų būti neapsakomo grožio Dožų rūmai, Šv. Morkaus aikštė ir bazilika, paplaukiojimas ikoniškomis gondolomis Didžiuoju kanalu. O turintiems laiko neišdildomų įspūdžių paliks apsilankymas netoliese esančiose dviejose salose: nuostabioms nuotraukoms – spalvotais namais užburiančioje Burano saloje, o begalinio grožio suvenyrams ir dovanoms – senomis stiklo gamybos tradicijomis garsėjančioje Murano saloje.

Lisabona

Muzika. Maistas. Pramogos

Goedkope vliegtickets Lissabon

Portugalijos sostinėje Lisabonoje neturėsite laiko nuobodžiauti. Vien tik istoriniam centrui gali prireikti kelių dienų. Apsilankykite daugiakultūriame Bairro da Mouraria rajone, kuriame gimė fado muzika.

Taip pat šv. Jurgio pilyje, nuo kalvos žvelgiančioje į siauras ir vingiuotas senamiesčio gatveles. Nuostabi miesto panorama atsivers iš Belém bokšto. Nepraleiskite progos apsilankyti ir Nacionaliniame plytelių muziejuje, Lisabonos okeanariume ar maisto turguose, kuriuose galėsite išragauti gurmaniškų patiekalų. Pasivažinėkite funikulieriais ar tiesiog pailsėkite vaizdinguose paplūdimiuose stebėdami, kaip banglentininkai virtuoziškai skrieja bangų keteromis.

Paskutinės minutės pasiūlymai: užsisakykite dabar!

Ar žinote tą jausmą, kai po ilgos darbo dienos išjungiame kompiuterį? Kartais viskas, ko tereikia, – tai pakeisti aplinką. Kas gali būti geriau nei paskutinės minutės kelionė? Peržiūrėkite geriausius paskutinės minutės pasiūlymus mūsų svetainėje Greitai.lt ir išsirinkite miestą, kuriame praleisite puikų savaitgalį, už prieinamą kainą.

Geriausias šių kelionių kainas rasite puslapio viršuje.

Užsisakykite paskutinės minutės atostogų kelionės bilietus su Greitai.lt

Nesvarbu, kur norite nuvykti ar su kuriomis oro linijomis Jums patinka skristi, galime padėti rasti geriausius paskutinės minutės kelionių visomis kryptimis pasiūlymus su gerai žinomais vežėjais. Greitai.lt kas dieną teikia Jums pačius naujausius už gerą kainą paskutinės minutės pasiūlymus. Pasirinkite pigiausią paskutinės minutės kelionę ir pasinaudokite šiais teikiamais pranašumais:

Mūsų svetainės paieškos funkcija yra patogi naudoti, todėl užsakymo procesas yra greitas ir lengvas.
Galite pasirinkti visas pasaulio kryptis ir skristi su daugiau nei per 500 oro linijų.

Ar jau pasiruošę rasti geriausios minutės pasiūlymų ir ruoštis į kelionę? Užsisakykite su mumis ir leiskitės į naują nuotykį!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai