Vasaros atostogos 2020

Ar esate pasiruošę VASARAI?

Puiki idėja planuotis ir kurti planus jau dabar! Dabar kaip niekada – verta įsigyti kelionės bilietus vasarai, dėl mažesnių kainų, nei įprastai. Ar pagalvojote kokių atsotogų norėtumėte? Europoje? Tyrinėti Ispanijos, Portugalijos, Graikijos gatveles ir mėgautis nuostabiais paplūdymiais? O gal šį kartą truputį toliau? Tailandas, Amerika, o gal Karibai?Greitai.lt komanda paruošė Jums vasariškų kelionių pasiūlymus. Skriskite, kur geidžia širdis!

Pigūs bilietai 2020 vasariškoms kryptims

Mokinių vasaros atostogos

2020-06-08 – 2020-08-31

Skandinavija

Stokholmas

08.27 - 08.30

nuo

338 EUR

Jungtinė Karalystė

Londonas

08.27 - 08.29

nuo

145 EUR

Ukraina

Kijevas

08.29 - 08.29

nuo

1291 EUR

Prancūzija

Paryžius

08.28 - 08.30

nuo

185 EUR

Italija

Milanas

08.28 - 08.30

nuo

312 EUR

Roma

08.28 - 08.30

nuo

226 EUR

Ispanija

Alikantė

08.28 - 08.30

nuo

251 EUR

Kita

Berlynas

08.28 - 08.29

nuo

156 EUR

Vasaros atostogos 2020

2020 vasaros atostogos jau ne už kalnų, ar esate pasiruošę?

Liko vos šešios savaitės, kad galėtumėte visiškai mėgautis saule, karštu oru, auksiniais paplūdimiais. Galvojate kaip praleisite vasaros atostogas? Su šeima, draugais, ar vienas pailsėsite nuo rutinos. Jūs galvojate kur bus Jūsų 2020 m. vasaros atostogos? Turėti vasaros atostogas yra vienas dalykas, tačiau susiplanuoti jas gali būti gana sudėtinga. Kiekvienas žmogus turi savo poreikių ir norų. Tėtis mieliau praleidžia visą dieną ant paplūdimio kėdės jaukiame Graikijos paplūdimyje, mama mieliau atsipalaiduoja stovyklavietėje, o vaikams tai dažniausiai visiškai nerūpi, kol nepasakai jiems įlipti į automobilį ir važiuoti 15 valandų. Tada Jūsų šeima nusprendžia priimti sprendimą skristi atostogauti. Jums belieka išsirinkti savo vasaros atostogų kryptį ir tai galite padaryti jau dabar, nes šiuo metu kainos yra mažesnės nei įprastai. Dalinamės su Jumis geriausių vietų vasaros atostogoms idėjomis.

Kodėl verta rezervuotis jau dabar?

Vasara gali atrodyti toli, tačiau laikas tiesiog skrieja. Mokyklų vasaros atostogų datos jau yra žinomos. Taigi, jūs ieškote puikių vasaros atostogų Barselonoje, Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje ar Turkijoje? Tuomet geriau užsisakykite pigius lėktuvų bilietus kuo anksčiau ir pasinaudokite daugybe išankstinio užsakymo pranašumų. Pigių skrydžių oro linijų bendrovių, tokių kaip „Wizzair“ ir „Ryanair“, tvarkaraščiai jau yra žinomi. Nesvarbu, ar išvyksite iš Vilniaus, Kauno ar Palangos, visada rasite skrydžių, atitinkančių Jūsų kelionės poreikius.

Vasaros atostogas verta planuoti jau dabar, nes:
Pigūs lėktuvų bilietai
Jausitės ramiau iš anksto susiplanavę vasaros atostogas
Galite rinktis iš puikių vasariškų pasiūlymų
Iš anksto rezervavę viešbutį ar automobilį galite sutaupyti

Kur skrisite per šias 2020 metų atostogas?

Ar esate Europos entuziastas? Tuomet visada tinkama vieta Jums – Ispanija, Italija, Portugalija, Turkija ar Graikija. Aplink Viduržemio jūrą tikrai rasite visus ingredientus nuostabioms vasaros atostogoms! Trumpas skrydžio atstumas, maloni temperatūra, įvairi gamta ir skanūs Viduržemio jūros regiono patiekalai yra priežastis praleisti vasaros atostogas vienoje iš šių šalių. Ar jums labiau patinka skristi į tolimą vietą? O gal Jums patinka Azijoje – atogrąžų temperatūra ir ypatingos kultūros. O gal Jus žavi turistinės kelionės po Tailandą, Malaiziją, Šri Lanką ar Vietnamą, tačiau taip pat galite pasirinkti ramias paplūdimio atostogas Balyje. O gal širdis krypsta arčiau JAV? Tada yra daugybė kelionių pasiūlymu praleisti atostogas JAV. Išsinuomokite automobilį vasaros atostogų metu ir atraskite nuostabius kraštovaizdžius bei įspūdingus miestus, tokius kaip San Franciskas, Čikaga ar Niujorkas. Atsipalaidavimui siūlome Venecijos pasiplaukiojimus gondolomis. Nuostabi kultūra privers jaustis lyg filme. O gal vis dėl to norite susipažinti su įvairesniais kultūriniais papročiais? Pagalvokite apie Meksiką ar Kubą vasaros atostogų praleidimui. Ar norite tik saulės, jūros ir paplūdimio? Susipakuokite lagaminus, išsirinkite kryptį ir leiskitės į puikią nuotykių kelionę.

Reikia įkvėpimo kelionėms?

Jei dar neišsirinkote? Peržiūrėkite mūsų kelionių tinklaraštį, kur rasite įkvėpimo! Mes pateikiame geriausius kelionių patarimus ir informaciją apie skirtingas kelionių vietas.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai