Zanzibar, Tanzinia

2022 m. vasaros atostogos

Paskutinis vasaros klyksmas!

Vasara jau gerokai įpusėjo. Neturėjote laiko paatostogauti? Vasaros atostogų planus kurti dar ne vėlu! Ar Jus domintų atostogos mieste, ar norėtumėte leisti dienas prie gaivios jūros smėlėtame paplūdimyje, ar egzotiškose šalyse – visa tai rasite Greitai.lt. Jums mūsų komanda paruošė daug puikių vasariškų kelionių pasiūlymų. Skriskite, kur geidžia širdis!

Populiariausios vasaros kryptys Europoje

Daugiau vasaros krypčių...

Karštos vasaros atostogų kryptys už Europos ribų

2022 m. vasaros atostogos. Ar esate pasiruošę?

Liko visai nedaug, kad galėtumėte visiškai mėgautis saule, karštu oru, auksiniais paplūdimiais. Svarstote, kaip, kur ir su kuo praleisite 2022 m. vasaros atostogas ir pailsėsite nuo rutinos? Su kuo nuspręstumėte praleisti šį svarbų metų laikotarpį – su šeima, draugais ar vieni, – atostogauti yra vienas dalykas, tačiau susiplanuoti jas gali būti gana sudėtinga. Juk kiekvienas turi savų poreikių ir norų ir savaip įsivaizduoja, kokios tobulos atostogos turėtų būti. Tėtis mieliau leistų visą dieną stovyklavietėje arba leistųsi į intensyvią pažintinę kelionę ar žygį, mama labiau svajoja mėgautis saulės voniomis jaukiame paplūdimyje prie žydros jūros, o vaikai yra laimingiausi pliuškendamiesi baseine. Bet viena, kuo esame tikri, yra tai, kad niekas nenori praleisti 15 valandų automobilyje ar autobuse. Štai kodėl skristi atostogauti yra praktiška ir akivaizdi alternatyva. Todėl jums belieka išsirinkti savo vasaros atostogų kryptį ir tai galite padaryti jau dabar, nes šiuo metu kainos yra mažesnės nei įprastai. Dalijamės su Jumis geriausių vietų vasaros atostogoms idėjomis.

Kodėl verta užsisakyti vasaros atostogų bilietus jau dabar?

Nors vasara gali atrodyti toli, tačiau pripažinkime – laikas tiesiog skrieja. Nepastebėsime, kaip tuoj įpusės 2022-ieji! Mokinių vasaros atostogų datos jau yra žinomos. Tad jau šiandien ieškokite puikių vasaros atostogų. Užsisakykite pigius lėktuvų bilietus kuo anksčiau ir pasinaudokite daugybe išankstinio užsakymo pranašumų. Pigių skrydžių oro linijų bendrovių, pavyzdžiui, Wizzair ir Ryanair, tvarkaraščiai jau yra paskelbti. Nesvarbu, ar vyksite iš Vilniaus, Kauno ar Palangos, visada rasite skrydžių, atitinkančių Jūsų kelionės poreikius.

Vasaros atostogas verta planuoti jau dabar, nes:

  • Pigūs lėktuvų bilietai
  • Jausitės ramiau iš anksto susiplanavę vasaros atostogas
  • Galite rinktis iš puikių vasariškų pasiūlymų
  • Iš anksto užsisakę viešbutį ar automobilį galite sutaupyti

Kur skrisite per šias 2022-ųjų metų atostogas?

Esate Europos entuziastas? Tuomet visada tinkamos šalys Jums – Ispanija, Italija, Portugalija, Turkija ar Graikija. Aplink Viduržemio jūrą tikrai rasite viską, ko reikia, kad vasaros atostogos būtų nuostabios! Trumpas skrydžio atstumas, maloni temperatūra, įvairi gamta ir skanūs Viduržemio jūros regiono patiekalai yra rimta priežastis praleisti vasaros atostogas vienoje iš šių šalių. Atsipalaiduoti siūlome ir pasiplaukiojant gondolomis Venecijoje. Nuostabi atmosfera privers jaustis lyg filme!

O jei per šias vasaros atostogas Jums labiau patiktų apsilankyti kitame žemyne, tuomet Azija – puikus pasirinkimas! Ten galėsite mėgautis atogrąžų klimatu ir susipažinti su įvairiomis kultūromis. Tad galite pasirinkti turistines keliones po Tailandą ar Malaiziją arba ramias paplūdimio atostogas Balyje. O jei širdis krypsta arčiau JAV, tada yra daugybė kelionių pasiūlymų praleisti atostogas JAV. Išsinuomokite automobilį vasaros atostogų metu ir atraskite nuostabius kraštovaizdžius ir tokius įspūdingus miestus kaip San Franciskas ar Čikaga. O gal vis dėl to norite susipažinti su įvairesniais kultūriniais papročiais? Pagalvokite apie vasaros atostogas Meksikoje ar Kuboje.

Išsirinkite kryptį, susikraukite lagaminus ir leiskitės į puikią nuotykių kelionę!

Reikia įkvėpimo kelionėms?

Jei dar neišsirinkote, peržiūrėkite mūsų kelionių tinklaraštį, kuriame rasite įkvėpimo! Jame mes pateikėme geriausius kelionių patarimus ir informaciją apie skirtingas kelionių vietas.

Užbaikite rezervaciją, kad vasaros atostogos būtų visiškai suplanuotos…

Jus taip pat gali dominti…

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai