Maldives

Sveiki,

buvote kelionėje? Patyrėte daug įspūdžių, matėte kažką įdomaus, o gal ką nors skanaus paragavote, atradote nuostabių paplūdimių ar kerinčių gamtos vaizdų? Aprašykite savo įspūdžius ir atsiųskite juos el. paštu keliones@kelioniumanija.lt ir jums dovanosime 10 € nuolaidos kodą skrydžių bilietams. Be to, kas tris mėnesius atrinksime vieną kelionių įspūdį, kurio autoriui padovanosime 100 € vertės čekį skrydžių bilietams. Jūsų kelionės įspūdžius talpinsime kelionių portale www.kelioniumanija.lt ir apie tai informuosime portalo Facebook paskyroje, tad apie jūsų įspūdžius sužinos tūkstančiai žmonių! Pasidalinkite savo įspūdžiais su mumis ir kitais keliautojais.

Ko laukiame iš jūsų
Žinoma, laukiame įspūdžių iš visų, tačiau nuolaidą bei čekį dovanosime tik tiems, kurie atsiųs ne mažiau 300 žodžių (maždaug pusė A4 lapo) tekstą. Rašydami nepamirškite paminėti:
– kuo vieta, kurią aprašote, jums pasirodė įdomi;
– ką veikėte/aplankėte kelionėje ar patiko/nepatiko tai ką darėte ir kodėl;
– kokiu transportu vykote į kelionę ar naudojote kokį transportą vietoje;
– kokiais mėnesiais patartumėte vykti į jūsų aplankytą vietą;
– bei visus kitus su kelione susiėjusius įspūdžius.
Taip pat norėtume gauti bent vieną jūsų kelionės nuotrauką, kurią galėtume patalpinti šalia jūsų įspūdžių svetainėje www.kelioniumanija.lt. Deja, bet negalėsime www.kelioniumanija.lt talpinti teksto, kuris jau publikuotas (pvz.: jūsų bloge, kitame portale ir pan.). Nebent šiuos įspūdžius aprašysite naujai.

Kaip gausite nuolaidą bei čekį
Kai atsiųsite savo įspūdžius ir jie atitiks mūsų lūkesčius, nurodytus aukščiau, jums išsiųsime 10 € nuolaidos kodą skrydžių bilietams, perkamiems www.greitai.lt, į el. pašto adresą, iš kurio buvo atsiųstas mums laiškas su kelionės įspūdžiais arba kitu nurodytu el. paštu. 100 € vertės čekis, įsigyti bilietus wwww.greitai.lt, bus dovanojamas kas tris mėnesius autoriui, kurio kelionių įspūdis, patalpintas www.kelioniumanija.lt puslapyje ir Facebook paskyroje sulauks daugiausia pasidalijimų (share) ir patinka (like) mygtuko paspaudimų bei apsilankymų www.kelioniumanija.lt. Atrinktiems 100 € vertės čekio laimėtojams jis bus persiunčiamas el. paštu. Nuolaidas bei čekį bus galima panaudoti per 6 mėnesius nuo jų perdavimo datos. Jų nepanaudojus per šį laikotarpį, jie nebegalios.

Ką darysime su jūsų įspūdžiais
Pirmiausia norime jais pasidalinti su kitais keliautojais ar svajojančiais apie panašias keliones. Gautus jūsų įspūdžius kruopščiai peržiūrės mūsų redaktorius ir patalpins kelionių portale www.kelioniumanija.lt. Apie straipsnį taip pat paskelbsime naujieną portalo Facebook puslapyje. Jums atsiųsime puslapio nuorodą, kad galėtumėte savo įspūdžiais pasidalinti su savo draugais Facebook paskyroje ar kituose socialiniuose tinkluose. Nepamirškite nurodyti savo vardą, jei norite būti paminėti!

Atsiųsdami savo įspūdžius, jūs sutinkate, kad juos peržiūrėtų ir suredaguotų mūsų portalo redaktorius, o taip pat suteikiate teisę talpinti šiuos įspūdžius www.kelioniumanija.lt bei naudoti kitoms su portalu susijusioms veikloms.

Visais klausimais kreipkitės el. paštu keliones@kelioniumanija.lt.

Norite išsirinkti geriausią vietą savo sekančioms atostogoms – skaitykite mūsų kelionių idėjas.

Žinote kur norite nuvykti, bet trūksta informacijos – suraskite informaciją apie jus dominančią šalį.