5 baisiausios lankytinos vietos 2020 metams

Autorius: , 2020, Spalio 14d.

Helovinas už kampo! Tradiciškai ši šventė, turinti Amerikos ir Švedijos ištakas, švenčiama visose šalyse. Nenustebkite jei per Heloviną autobuse susitiksite su ragana ar grįžus namo prie durų sutiksite vaikus, kaulijančius saldainių? Helovino įkvėpti dalinamės penkiomis baisiausioms vietomis, kurias verta aplankyti Europoje ir pasaulyje. Patarimas: skaitykite išjungę apšvietimą! (kad būtų dar baisiau)

Paryžiaus katakombos, Prancūzija

Giliai žemėje, po Paryžiaus gatvėmis ir aikštėmis, rasite vingiuotą požeminių tunelių tinklą. Jie buvo iškasti Romos imperijos laikais ir bėgant metams buvo naudojami visokiems skirtingiems tikslams – religiniams ritualams, slaptiems susitikimams ir netgi kaip laidojimo vieta XIX amžiuje. Jei išdrįsite, galite aplankyti šią tunelio sistemos dalį ir sutikti pageltusius skeletus, kylančius iš žemės…


Suraskite savo skrydžius į Paryžių

Pendle Hill, Lankašyras, Anglija

Ar esate girdėję apie raganas ant Pendle kalno? Čia XVIII amžiuje vyko viena garsiausių Anglijos raganų medžioklė. Dvylika moterų buvo apkaltintos raganavimu, po kurio jos visos buvo sugautos ir tik viena pabėgo. Net ir šiandien Pendle kalno aplinkiniai gyventojai vengia kalbėti apie įvykį, kuris sukrėtė miestelį, tad daugelis liko gyventi atokiau nuo kalno, kuris vis dar susijęs su raganų ir velnio garbinimu. Čia išdrįsę atvykti lankytojai pasakoja apie nemalonius garsus ir šaltų rankų jausmą aplink kaklą ir galvą. Gana baisu, tiesa?


Suraskite savo skrydžius į Angliją

Lėlių sala, Xochimilco, Meksika

Tik kelios vietos yra tokios baisios kaip Lėlių sala, paslėpta giliai Xochimilco kanalų sistemos viduje, į pietus nuo Meksikos. Šioje saloje buvo rasta nužudyta mergaitė, tad siekdamas sulaikyti piktąsias dvasias vienas iš gyventojų pradėjo kabinti lėles. Šiandien čia rasite daugiau nei 1500 apleistų lėlių ir jų galūnių, kabančių nuo medžių ir šakų. Xochimilco gyventojai mano, kad sala prakeikta, ir pataria turistams likti nuošalyje. Tie, kurie vis dėlto išdrįsta apsilankyti saloje, liudija girdėję merginų juoką ir giedojimą miške. Uh…


Raskite skrydžių bilietus į mūsų mėgstamą Meksiką Kankūną

Psichiatrijos ligoninė Beechworth mieste, Viktorijoje, Australijoje

Ši apleista psichiatrijos ligoninė Beechvorte, Viktorijoje, yra tikrai panaši į matomas siaubo filmuose. Teigiama, kad pacientai, mirę dėl traumų, naktimis vaikšto tamsiais pastato koridoriais. Jei nekantraujate apžiūrėti didžiulį pastatą ir galbūt susidurti su vienu iš senų pacientų, galite užsisakyti ekskursiją su gidu. Bet saugokitės, psichiatrijos ligoninė yra pastatyta taip, kad lankytojams būtų kuo sunkiau išeiti.


Suraskite savo skrydžius į Australiją

Korvino pilis, Transilvanija, Rumunija

Drakula namuose, Transilvanijoje

Žinoma, mes privalome įtraukti Corvin pilį į savo baisiųjų vietų sąrašą. Pilis, iškilusi virš Transilvanijos kraštovaizdžio šiaurinėje Rumunijoje, geriausiai žinoma dėl savo bauginančių istorijų apie nemirtingus kraujo ištroškusius vampyrus. Pasak legendos, Valachijos princas Vladas III Drakula gyveno XV a. Jo žiaurūs metodai buvo žinomi visoje karalystėje. Jis nukreipdavo priešus į polius ir gerdavo jų kraują. Šliurpt!


Suraskite lėktuvų bilietus Europoje


Kokia yra Jūsų mėgstamiausia siaubo vieta? Ar praleidome vietą, kuri tikrai turėtų būti sąraše?
Praneškite mums žemiau esančiuose komentaruose!

Leave a Reply