„airBaltic“ vykdys skrydžius iš Rygos į Kazanę

Autorius: Pranešimas spaudai , 2017, Vasario 08d.

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ nuo 2017 m. balandžio 26 d. pradės naujus skrydžius iš Rygos į Kazanę Rusijoje. Naujasis maršrutas keliautojams iš Baltijos šalių ir Rusijos pasiūlys patogesnes keliavimo galimybes.

„Džiaugiamės naujuoju maršrutu į Kazanę, kuris patobulins jau vykdomų skrydžių į Sankt Peterburgą ir Maskvą Rusijoje paslaugas. Naujasis maršrutas taip pat sustiprins verslo ir turizmo ryšius tarp Kazanės ir Rygos bei sukurs naujus ryšius su Europos ir Skandinavijos šalių oro uostais“, – sako „airBaltic“ Vyresnysis Susisiekimo Viceprezidentas Wolfgang Reuss.

1

Nuo 2017 m. balandžio 26 d., „airBaltic“ skraidys iš Rygos į Kazanės oro uostą 2 kartus per savaitę. Skrydžiai bus vykdomi „Boeing 737“ lėktuvais. Kelionės iš Rygos į Kazanę trukmė – 2 val. 25 min. Bilietas į vieną pusę kainuos nuo 99 eurų, įskaitant oro uosto mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Stokholmą, Berlyną, Amsterdamą, Rygą, Taliną. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, Ralf-Dieter Montag-Grimes valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai – 2 „Bombardier CS300“ , 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.