Foto konkursas „Kuo kvepia kelionės“

Autorius: Kelionių manija , 2013, Kovo 11d.

Atėjus pavasariui ir saulei vis dažniau nušviečiant žiemos išvargintą padangę, galvoje pradeda kirbėti mintys apie atostogas ir, žinoma, keliones. Tačiau vasaros dar teks šiek tiek palaukti, o kad laukimas labai neprailgtų skelbiame dar vieną nuotaikingą konkursą – „Kuo kvepia kelionės“!
Kol dar pavasaris ne itin džiugina mus atsigaunančios gamtos aromatais, laukiame jūsų „kvepiančių“ nuotraukų.
Galbūt iki šiol jūsų galvoje sukasi idiliškas prancūziškų Croissant kvapas, sumišęs su aromatinga kava jaukioje Paryžiaus kavinukėje? O gal negalite pamiršti banguojančių levandų laukų, Brazilijos kavamedžių, sultingų ispaniškų mandarinų skleidžiamo aromato ar indiškų prieskonių aitrumo? Arba tiesiog gaivaus vandenyno dvelksmo? Tuomet tikimės, kad šią emociją užfiksavote ir laukiame jūsų nuotraukos.
Noriu dalyvauti!

Norint dalyvauti konkurse „Kuo kvepia kelionės“, reikėtų atsiųsti savo kelionių nuotrauką, kuri perteiktų įvairiausius aromatus ar su kvapais susijusias emocijas. Nuotraukų laukiame el. paštu: info@kelioniumanija.lt iki kovo 18 d. 10:00 val. Siųsdami nuotrauką Jūs sutinkate, kad nuotrauka būtų publikuojama keliautojų portale kelioniumanija.lt ir mūsų Facebook puslapyje.

Noriu laimėti!

Iš visų atsiųstų nuotraukų išrinksime 15 geriausių, kurios dalyvaus antrajame konkurso etape. Šiame etape visi norintys galės balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką kelioniumanija.lt portalo Facebook puslapyje iki kovo 19 d. 15:00 val. Nuotraukos, sulaukusios daugiausiai „patinka“ paspaudimų, autorius laimės pagrindinį prizą!

 

Prizas

Dalyvaujantys foto konkurse turi puikią galimybę laimėti ZOOMBOOK parengtą prizą – fotoknygą – savo paties susikurtą nuotraukų knygą. Informacija apie fotoknygą: formatas (pasirinktinai) – 20×20 cm, 20×28 cm, 28×20 cm; puslapių skaičius – 24 psl., bei asmeninis viršelis. Sužinok daugiau apie www.ZOOMBOOK.lt fotoknygas.

 

mandarinai.jpg