Foto konkursas „Magiškas vanduo“

Autorius: Kelionių manija , 2013, Birželio 13d.

Ramus, audringas, gaivinantis, atspindintis, besikeičiantis… vanduo gali būti visoks ir jo yra visur – jis sudaro net 71% žemės paviršiaus! O kiek procentų vanduo sudaro Tavo kelionėse?
Jau dabar peržvelk savo kelionių nuotraukas, siųsk mums pačią gaiviausią, šlapiausią ar magiškiausią nuotrauką, kurioje matytųsi vanduo, ir laimėk ZOOMBOOK fotoknygą, kurią sukursi pats svetainėje www.zoombook.lt
Karštomis vasaros dienomis atsigaivinkime ne tik gerdami vandenį, bet ir žiūrėdami nuotraukas!

Noriu dalyvauti!

Norint dalyvauti konkurse „Magiškas vanduo“, reikėtų atsiųsti savo kelionių nuotrauką, kuri perteiktų įvairiausias vandens savybes. Nuotraukų laukiame el. paštu: info@kelioniumanija.lt  iki birželio 17 d. 15:00 val. Siųsdami nuotrauką Jūs sutinkate, kad nuotrauka būtų publikuojama keliautojų portale kelioniumanija.lt ir mūsų Facebook puslapyje.
Noriu laimėti!

Iš visų atsiųstų nuotraukų išrinksime 15 geriausių, kurios dalyvaus antrajame konkurso etape. Šiame etape visi norintys galės balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką kelioniumanija.lt portalo Facebook puslapyje iki birželio 18 d. 15:00 val. Nuotraukos, sulaukusios daugiausiai „patinka“ paspaudimų, autorius laimės pagrindinį prizą!
Prizas

Dalyvaujantys foto konkurse turi puikią galimybę laimėti ZOOMBOOK parengtą prizą – fotoknygą – savo paties susikurtą nuotraukų knygą. Informacija apie fotoknygą: formatas – 20×20 cm; puslapių skaičius – 24 psl. bei asmeninis viršelis.
zoombook-2.jpg