Foto konkursas „Miestų istorijos“

Autorius: Kelionių manija , 2014, Vasario 03d.

Kiekvienas aplankytas miestas mūsų atmintyje palieka savo istoriją. Labiausiai sužavėjusi gatvelė, senamiesčio grindinio raštai, šurmuliuojanti miesto aikštė, griežtos modernių pastatų formos, šilti veidai, kerinčios spalvos ar įstrigę kvapai, o galbūt stebuklingas saulėlydis virš miesto stogų… Juk ypatingas kelionių akimirkas išsaugome ne tik mintyse, bet ir nuotraukose. Taigi šį kartą laukiame jūsų nuotraukų, pasakojančių aplankytų ir pamiltų miestų istorijas.

 

Noriu dalyvauti! 

Norint dalyvauti konkurse „Miestų istorijos“, reikėtų atsiųsti savo darytas kelionių nuotraukas, atspindinčias miesto ar nedidelio miestelio gyvenimą ir dvasią, įtraukiančias jo gyventojus, įdomią architektūrą, išskirtinę kultūrą, įsimintinus renginius.

Nuotraukų laukiame el. paštu: info@kelioniumanija.lt iki vasario 11 d. 14:00 val. Siųsdami nuotraukas Jūs patvirtinate, kad esate tų nuotraukų autorius ir sutinkate, kad nuotraukos būtų publikuojamos keliautojų portale kelioniumanija.lt ir mūsų Facebook puslapyje (nurodant autoriaus vardą). Atrinkite tik geriausias savo miestų akimirkas – lauksime iki trijų vieno autoriaus nuotraukų.

 

Noriu laimėti! 

Iš visų atsiųstų nuotraukų išrinksime 15 geriausių, kurios dalyvaus antrajame konkurso etape. Šiame etape visi norintys galės balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką kelioniumanija.lt portalo Facebook puslapyje iki vasario 13 d. 14:00 val.

Trijų nuotraukų, sulaukusių daugiausiai „patinka“ paspaudimų, autoriai bus apdovanoti!

Apdovanojimai

ZOOMBOOK įsiteigti prizai atiteks trims daugiausiai balsų antrajame konkurso etape surinkusių nuotraukų autoriams!

Pirmosios vietos laimėtojui, daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos autoriui, bus įteiktas pagrindinis prizas – ZOOMBOOK fotoknyga – savo paties susikurta nuotraukų knyga. Informacija apie fotoknygą: formatas (pasirinktinai) – 20×20 cm, 20×28 cm, 28×20 cm; puslapių skaičius – 24 psl., bei asmeninis viršelis.

Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams dovanosime fotodrobes. Kiekvienas iš šių prizų laimėtojų galės užsisakyti 60×40 formato fotodrobę pasirinktai nuotraukai. Sužinok daugiau apie www.ZOOMBOOK.lt fotoknygas bei fotodrobes.

 

Konkurso finale dalyvauja 15 kelioniumanija.lt ir ZoomBook atrinktų nuotraukų: Konkurso finalas

Visos konkurse dalyvavusios nuotraukos čia: Miestų istorijos 

 

Konkurso organizatoriai – keliautojų portalas kelioniumanija.lt ir Zoombook įsipareigoja neatskleisti el.pašto adresų trečiosioms šalims.