Foto konkursas „Nuotykiai gamtoje“

Autorius: Kelionių manija , 2014, Birželio 04d.

Prasidėjo vasara. Ilgai laukta ir žadanti daugybę nuotykių – ar jau suplanavote baidarių žygį? O gal ketinate išbandyti naujas žygeivių ar dviračių trasas?

Greičiausiai jūsų kompiuteriuose ar mobiliuose įrenginiuose tūno galybės nuostabių akimirkų, patirtų gamtoje su draugais, kolegomis ar šeima. Tad laukiame nuotraukų, atskleidžiančių jūsų patirtus nuotykius gamtoje – ir ne tik vasarą. Juk kiekvienas sezonas siūlo savitų pramogų gamtoje: nuo pavasarinio ledonešio stebėjimo ar rudens gėrybių rinkimo iki naktinio žygio sniegbačiais. Nuotykiams sakome taip!

 

Noriu dalyvauti!  

Norėdami dalyvauti foto konkurse „Nuotykiai gamtoje“, siųskite savo darytas atostogų nuotraukas, darytas gamtoje, atspindinčias jūsų nepamirštamas akimirkas miškuose ir džiunglėse, kalnuose ir tarpekliuose, laukuose ir pievose, dykumose ir pelkėse, upėse, ežeruose ar paplūdimiuose.

Nuotraukų laukiame el. paštu: info@kelioniumanija.lt iki birželio 10 d., antradienio 15:00 val. Siųsdami nuotraukas Jūs tuo pačiu patvirtinate, kad esate tų nuotraukų autorius ir sutinkate, kad nuotraukos būtų publikuojamos keliautojų portale kelioniumanija.lt ir mūsų Facebook puslapyje (nurodant autoriaus vardą).

Atrinkite tik geriausias savo užfiksuotas akimirkas – lauksime iki trijų vieno autoriaus nuotraukų. Nuotraukos turėtų būti ne mažesnės negu 1000 px pločio (horizontalios) arba 1000 px aukščio (vertikalios). Siųsdami nepamirškite parašyti, kurioje pasaulio šalyje ar šalyse darytos nuotraukos!

Konkurse jau dalyvaujančias nuotraukas galite pamatyti čia.

 

Noriu laimėti! 

Iš visų atsiųstų nuotraukų išrinksime 15 geriausių, kurios dalyvaus konkurso finale. Balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką kelioniumanija.lt portalo Facebook puslapyje galės visi norintys iki birželio 12 d., ketvirtadienio 15:00 val. 

Trijų nuotraukų, sulaukusių daugiausiai „patinka“ paspaudimų, autoriai bus apdovanoti!

Apdovanojimai

O kaip gi be apdovanojimų! Mūsų draugų UAB „Lukla“ įsiteigti prizai atiteks trijų daugiausiai balsų konkurso finale surinkusių nuotraukų autoriams. Dalyvauk konkurse ir pasiruošk žygių sezonui!

Pirmosios vietos laimėtojui, daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos autoriui, bus įteiktas pagrindinis prizas – dvivietė Zajo Montana palapinė. Tai itin lengva palapinė, sverianti tik 2600 g. Prizo vertė – 245 Lt.

zajo-montana-2-1.jpg

Antrosios vietos laimėtojui Lukla dovanos Lifeventure sulankstomą 18 litrų talpos kuprinę, kuri supakuojama į savo pačios kišenę.

zpackable-2-1.jpg

Trečiosios vietos laimėtojui atiteks Lifeventure kelioninis rankšluostis. Rankšluostis sugeria 9 kartus daugiau vandens nei pats sveria ir 8 kartus greičiau džiūsta nei standartinis paplūdimio rankšluostis.

zlifeventure-soft-fibre-world-1.jpg

Sužinok daugiau apie „Luklos“ prekes aktyviam turizmui ir patogiai kelionei.

logo.png

Laimėtojai prizus galės atsiimti Vilniuje, parduotuvėje „Lukla“  (Antakalnio g. 42), o laimėtojams iš kitų Lietuvos miestų prizus išsiųsime.

 

Sveikiname konkurso nugalėtojus!