Foto konkursas „Spalvotas pasaulis“. Laimėk fotoknygą!

Autorius: Kelionių manija , 2013, Sausio 23d.

Kas sugrąžina šilčiausius prisiminimus, pailsina nuo darbų pavargusias akis ir įkvepia norą naujiems įspūdžiams? Taip, tai kelionių nuotraukos, kurių kiekvienas keliautojas yra prikaupęs nesuskaičiuojamą gausybę.

Tad kviečiame jus, mieli keliautojai, pasidalinti savo gera kelionių nuotaika, užfiksuota nuotraukose. Būtent dabar, kai už lango juoda-balta, mes esame pasiilgę spalvų ir skelbiame foto konkursą „Spalvotas pasaulis“.

Noriu dalyvauti!

Norint dalyvauti foto konkurse „Spalvotas pasaulis“, reiktų atsiųsti savo kelionių nuotrauką, kurioje atsispindėtų pasaulio spalvos ir spalvingos emocijos. Jūsų nuotraukų laukiame el. paštu info@kelioniumanija.lt  iki sausio 30 d. 11 val. ryto. Siųsdami nuotrauką Jūs sutinkate, kad nuotrauka būtų publikuojama keliautojų portale kelioniumanija.lt ir mūsų Facebook puslapyje.

Prizas

Dalyvaujantys foto konkurse turi puikią galimybę laimėti ZOOMBOOK parengtą prizą – fotoknygą – savo paties susikurtą nuotraukų knygą. Informacija apie fotoknygą: formatas (pasirinktinai) – 20×20 cm, 20×28 cm, 28×20 cm; puslapių skaičius – 24 psl., bei asmeninis viršelis. Sužinok daugiau apie ZOOMBOOK fotoknygas.

Noriu laimėti!

Iš visų gautų nuotraukų mes atrinksime 10 spalvingiausių ir įdomiausių, už kurias galės balsuoti visi mūsų ir jūsų draugai Facebook puslapyje iki vasario 1 d. 11 val. ryto. Jei surinksi daugiausiai paspaudimų „patinka“, vadinasi, tavo nuotrauka nuspalvino dieną didžiausiam žmonių skaičiui ir esi vertas susikurti savo asmeninę fotoknygą.