Fotografijų konkursas „Traukiniu keliauk – akimirką pagauk!“

Autorius: Zigzag Travel , 2014, Lapkričio 10d.
Keliavimas traukiniais – tai nesibaigiantys nuotykiai, iššūkiai, beribiai horizontai, praslenkantys pro traukinio vagono langus. Ir tai vadinama tikruoju kelionės žavesiu!  
Dabar nereikia sakyti „Sustok, akimirka, žavinga”, dabar tereikia paspausti fotoaparato mygtuką! 

Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ drauge su „Lietuvos geležinkeliais“ spalio 15 d. paskelbė fotografijų konkursą „Traukiniu keliauk – akimirką pagauk!”. Per tris savaites 94 keliautojai pasidalino net 236 nuotraukomis su užfiksuotomis akimirkomis iš savo kelionių traukiniais! Pagal reikalavimus balsavimui atrinktos 54 nuotraukos. 

 

Laikas išrinkti pačias geriausias sustabdytas akimirkas! 
Konkursas „Traukiniu keliauk – akimirką pagauk“. KAS LAIMĖS?   

Balsavimas truks iki lapkričio 21 d.! 

 

Padėk išrinkti 15 geriausių nuotraukų, kurios bus eksponuojamos keliaujančioje parodoje Lietuvos geležinkelio stotyse bei didžiuosiuose prekybos centruose Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Vilniuje. Kokybiškomis nuotraukomis pasirūpins „Artiq“.

Konkurso pagrindinis prizas – I-os klasės traukinio bilietai dviems Prancūzijoje, kuriuos dovanoja kelionių agentūra “Zigzag Travel” ir Voyage SNCF.

 

Kas keliaus po Prancūziją ir keliaujančioje parodoje dalinsis savo užfiksuota akimirka, sužinosime lapkričio 24 d.

Organizatoriai: kelionių agentūra “Zigzag Travel”

Partneriai: Voyage SNCF, “Lietuvos geležinkeliai”, fotografijoskursai.lt, „Artiq“, PLC “Panorama” Vilniuje, PLC “Akropolis” Klaipėdoje ir Kaune, PC “Saulės miestas” Šiauliuose.

Informaciniai partneriai: kelioniumanija.lt, platumos.lt, pasauliskiseneje.lt, ISIC Lietuva, Europos jaunimo kortelė.
Kelionių agentūra “Zigzag Travel” – tai nuo 1992 metų turizmo rinkoje dirbanti komanda ir didžiausio Europoje traukinių bilietų distributoriaus VOYAGES-SNCF atstovė Lietuvoje, oficiali traukinių bilietų ir InterRail Pass bilietų platintoja Lietuvoje. Keliaukite su “Zigzag Travel” taip, kaip Jums patinka!