Fotografijų parodoje – stulbinantys Indijos atspindžiai

Autorius: Azijos menų centras , 2012, Lapkričio 22d.

Minint Lietuvos ir Indijos diplomantinių santykių dvidešimtmetį Lietuvos-Indijos forumas bendradarbiaudamas su viešąja įstaiga “Azijos menų centras” lapkričio 28 d. vilniečius kviečia į fotografijų parodą “Indijos atspindžiai”, kurioje eksponuojami įspūdingiausi lietuvių keliautojų užfiksuoti Indijos vaizdai. Iš keleto šimtų konkurse dalyvavusių fotografijų tautiečių akies aštrumo nustebinta komisija atrinko 30 darbų, kurie bus eksponuojami Užsienio reikalų ministerijoje atidaromoje parodoje.

 

 “Kokia iš tiesų šių dienų Indija? Jei daugiaveidę Indiją galėtume atspindėti pasitelkę tik vieną idėją, kokia ji būtų?”, – taip konkurso organizatoriai dar rugpjūčio mėnesį ragino lietuvius sudalyvauti mėgėjų fotografijų konkurse, siekdami paskatinti visuomenės domėjimąsi Indija.

“Indija gali būti ne tik labai įvairialypė, bet kartu ir labai artima kiekvienam iš mūsų. Konkurso idėja – pažvelgti į ją iš kuo įvairesnių perspektyvų, pamėginti suprasti ne tik mūsų pačių vidines simpatijas šiai šaliai, bet ir Rytų – Vakarų dialogo fenomeną”, – lapkričio pabaigoje renginį vainikuojančią parodą pristatė Lietuvos-Indijos forumo atstovai.

Lapkričio 28 d., 14 val., Užsienio reikalų ministerijoje vyksiančiame parodos atidaryme dalyvius ir laureatus pasveikins Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorė Ina Marčiulionytė bei Lietuvos – Indijos forumo prezidentas Vytis Vidūnas. Gruodžio 10-17 d. fotografijų paroda persikels į Vilniaus miesto savivaldybę.

 

 

Norinčius dalyvauti atidaryme ir apžiūrėti parodą prašome registruotis el. paštu justina.razumaite@urm.lt arba tel. 236 2967.

 

plakatas-ind-atsp-mazas.jpg