Fotokonkursas „Mano svajonių Vokietija“

Autorius: Kelionių manija , 2011, Lapkričio 15d.

Keliautojų portalas kelioniumanija.lt 2011 m. lapkričio 14-25 d. skelbia VOKIETIJOS DIENAS.

Daugiau apie Vokietijos dienas

 

Ar jau teko lankytis šioje šalyje? Tuomet nesnausk, siųsk gražiausią nuotrauką ir laimėk vieną iš trijų kelionių vadovų „Berlyno Top 10“.

Nuotraukų konkursas „Mano svajonių Vokietija“ vyks iki lapkričio 25 dienos. Nuotraukų atranka vyks dviem etapais: iš visų atsiųstų nuotraukų kelioniumanija.lt komisija atrinks 15 įdomiausių ir gražiausių, kurios pateks į finalinį etapą.

Jūsų nuotraukų laukiame adresu info@kelioniumanija.lt iki lapkričio 23 d. 9 val. ryto.

Nuotraukų konkurso finale galės balsuoti visi norintieji: tris kelionių vadovus „Berlyno Top 10“ laimės autoriai, kurių nuotraukos surinks daugiausiai „like“/„patinka“ kelioniumanija.lt Facebook puslapyje. Konkurso nugalėtojus rinksime lapkričio 25-ąją, penktadienį 13.00 val.

Atsiųskite nuotrauką iš savo kelionės po Vokietiją ir laimėkite Alma Littera įsteigtus prizus – vieną iš trijų kelionių vadovų „Berlyno Top 10“.
-TOP10-Berlynas.jpg

Kelionių vadovas „Berlyno Top 10“ – tai:

10 unikalių muziejų ir galerijų

10 geriausių restoranų kiekviename rajone

10 puikių barų ir klubų

10 įspūdingiausių modernių pastatų

10 kiekvieno kišenei patraukliausių viešbučių

10 smagiausių vietų vaikams

10 šaunių vietų apsipirkti ar pasižvalgyti

10 įdomiausių pasivaikščiojimo takų ir maršrutų

10 vaizdingų parkų, sodų ir ežerų

10 vertingų patarimų kiekvienam keliautojui

Ar keliaujate pirmąja klase, ar per daug neišlaidaudami, šis Top 10 serijos kelionių vadovas jums nurodys tiesiausią kelią iki įspūdingiausių Berlyno įžymybių. Gausus Top 10 sąrašas – nuo geriausių aukštosios mados parduotuvių iki renginių, restoranų, viešbučių, muziejų ir maldos namų dešimtuko – suteiks išsamią informaciją, kurios prireikia kiekvienam keliautojui, o skyrelis Ko reikėtų vengti Berlyne padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

Šiame Berlyno Top 10 kelionių vadove miestas padalytas į 7 lengvai randamus miesto centre esančius rajonus, nurodyti ir atokesni Griunevaldo bei Dalemo rajonai, apžvelgtas pietryčių Berlynas bei šalia plytintis Potsdamas, įdomus įspūdingomis apylinkėmis. Žemėlapyje nurodyta jų išsidėstymo vieta ir dydis. Kiekvienas centrinio Berlyno rajonas pažymėtas skirtinga spalva, todėl nesunkiai rasite jį ir žemėlapyje, ir šios knygos puslapiuose. Knygos atlankose, pradžioje ir gale, pateikti dideli žemėlapiai; nuorodos padės susirasti juose beveik visas čia aprašytas vietas.