Į Kiprą – naujas „Wizz Air“ maršrutas iš Vilniaus

Autorius: Tarptautinio Vilniaus oro uosto informacija , 2014, Kovo 26d.
Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo š.m. birželio 22 dienos skraidins nauju maršrutu iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Larnaką (Kipras). Tiesioginiai skrydžiai, sujungsiantys Lietuvą su Kipru, du kartus per savaitę (trečiadieniais ir sekmadieniais) bus vykdomi vienu iš naujų kompanijos „Airbus A320“ tipo lėktuvų.
Nuo šiol oro bendrovės „Wizz Air“ skrydžių tinklą iš Vilniaus sudarys 17 maršrutų į 12 šalių. Tikima, kad naujos krypties atidarymas – gera žinia aviacijos darbo rinkai bei turizmo sektoriui abiejuose miestuose, suteikianti keliautojams platesnį pigių skrydžių maršrutų pasirinkimą. Bilietus vos nuo 139 Lt jau galima užsisakyti bendrovės svetainėje wizzair.com.

Larnaka – miestas pietiniame Kipro, dar kitaip vadinamo Afroditės sala, krante. Vienas seniausių Kipro miestų garsėja ne tik 6 tūkst. metų istoriniu paveldu, bet ir įspūdinga gamta, visus metus trunkančiu geru oru ir pramogomis įvairiems keliautojams. Miestas, pasipuošęs tūkstančiais palmių, didžiuojasi architektūra ir gražiausia Kipre tituluojama promenada (palmių apsupta alėja pėstiesiems).

Pakrantėje įsikūrusiuose restoranuose gurmanai atras jūros gėrybių virtuvę, o naktinio gyvenimo ieškotojai – barus ir klubus. Miestas traukte traukia nardytojus dėl įspūdingos Viduržemio jūros gyvūnijos ir vieno garsiausio narų traukos objektų pasaulyje – praeitame amžiuje nuskendusio Zenobia laivo.

Gamtos mylėtojai Larnakoje žavisi Druskos ežeru, kuriame pavasarį ir rudenį, grįždami iš Afrikos, sustoja pailsėti būriai flamingų.

 

Daugiau apie Larnaką | TOP 10 lankytinų vietų Kipre | Kada keliauti į Kiprą (orai, renginiai)

** kainą į vieną pusę, įskaitant mokesčius, privalomą rinkliavą ir vieną mažą rankinį bagažą.