Iš Vilniaus į Amsterdamą tiesiogiai skraido jau ir „airBaltic“

Autorius: AirBaltic, kelioniumanija.lt , 2014, Spalio 31d.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristatė naują skrydžių kryptį – Vilnius– Amsterdamas. Oro bendrovė Lietuvos ir Nyderlandų sostines sujungė trijų tiesioginių skrydžių per savaitę reisu, kuris pradėtas vykdyti 2014 m. spalio 30 d.

„Kas trečiam, skrendančiam į Amsterdamą, ši kryptis yra tarpinė stotelė pasiekti tolimesnius pasaulio kampelius. Naujasis skrydžių maršrutas padės pagerinti susisiekimą su viso pasaulio miestais bei sustiprinti „airBaltic“ ryšį su didžiaisiais Europos miestais“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

 

17airBaltic-Vilnius-Amsterdam-3.jpg

 

Iki šiol „airBaltic“ keleiviai galėjo rinktis tiesioginį skrydį į Amsterdamą tik iš Rygos. Naujuoju maršrutu Vilnius-Amsterdamas oro bendrovė toliau  stiprina savo pozicijas Baltijos šalyse.

Nuo spalio 30 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Vilniaus oro uosto į Nyderlandų sostinę Amsterdamą skraidins tris kartus per savaitę lėktuvu „Boeing 737“. Lėktuvo bilietas į abi puses kainuos nuo 171,40 litų (49 eurų), įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

 

baneris-Amsterdamas.jpg