Ką reikia žinoti skrendant po karantino draudimų panaikinimo

Autorius: , 2020, Liepos 09d.

Atostogos jau Jūsų rankose! Dabar, kai vis daugiau Europos šalių atveria savo sienas turistams, Jūs vėl galite skristi. Ir tai gera žinia, bent jau jei laikysitės oro uostų, oro linijų bendrovių ir šalies, į kurią vykstate, taisyklių. Norėtume Jus informuoti apie naujausius reikalavimus, kad galėtumėte saugiai ir užtikrintai skristi į pasirinktą kelionės vietą. Šiame straipsnyje rasite visą reikiamą informaciją.

Aviakompanijoms pamažu atnaujinant skrydžius kai kuriais maršrutais, imamasi papildomų atsargumo priemonių. Šiuo metu nepaparastai svarbu būti tinkamai pasiruošus skrydžiui, nes reikalavimai keliaujantiems gali bet kada pasikeisti. Rekomenduojame nuolat tikrinti aviakompanijos, su kuria skrendate, tinklalapį, išvykimo bei atvykimo oro uostų tinklalapius, kad gautumėte naujausią informaciją. Na, o toliau apžvelgsime keletą aviakomanijų, kaip jos yra pasiruošusios atnaujintiems skrydžiams su papildomais saugumo reikalavimais.

Europos Sąjungos interaktyvus žemėlapis su svarbia informacija apie šalis:

Europos Sąjungos svetainėje rasite patogų interaktyvų žemėlapį su svarbia informacija apie šalis. Perskaitykite viską apie keliones, saugos priemones ir ko galima tikėtis keliaujant į kitas Europos šalis.

Ką turėčiau žinoti skrisdamas su Ryanair oro linijomis?

Dėl Covid-19 situacijos prieš kelionę gali reikėti užpildyti ir pateikti papildomus kelionės dokumentus. Prieš skrisdami būtinai patikrinkite naujausius kelionių apribojimus ir konkrečios šalies reikalavimus. Nepateikus jokių privalomų dokumentų, vietos valdžios institucijos gali atsisakyti įleisti jus į šalį. Taip pat būtinai atkreipkite dėmesį į tai:

  • Oro uoste ir skrydžio metu privaloma dėvėti veido kaukę.
  • Pasitikrinkite temperatūrą prieš išvykdami iš namų. Taip pat gali tekti tai padaryti oro uoste prieš pradedant saugumo patikros procedūras.
  • Jei patikros metu turėsite pakilusią kūno temperatūrą, jums nebus leista keliauti dėl visuomenės sveikatos reikalavimų.
  • Laikykitės atstumo tarp keleivių oro uoste ir įlipdami bei išlipdami iš lėktuvo.
  • Naudokitės dezinfekciniu skysčiu.
  • Lėktuve atsiskaityti galima tik kortele, jokių grynų pinigų.

Peržiūrėkite Ryanir sveikatos ir saugos priemones, kad užsitikrintumėte maksimalų komfortą ir saugumą Jūsų kelionės metu.

Taip pat dalinamės trumpu Ryanair video apie visus saugumo reikalavimus oro uoste bei lėktuve.

Ką turėčiau žinoti skrisdamas su airBaltic oro linijomis?

Oro linijų bendrovė airBaltic, remdamasi Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) patarimais, siekiant sumažinti virusų plitimą, įdiegė naujas sveikatos priežiūros priemones. Maloniai prašome elgtis atsakingai ir laikytis šių taisyklių, kad apsaugotumėte savo ir kitų keliautojų sveikatą.

Ką Jūms reikia žinoti prieš skrydį:

Keliaukite tik tuomet, jei esate sveiki. Jei jaučiatės prastai – pakeiskite savo skrydžio datą, kadangi visi airBaltic bilietai yra keičiami (gali būti taikomas keitimo ir kainų skirtumo mokestis).

Prieš skrydį patikrinkite naujausią informaciją apie kelionės apribojimus oficialiuose tinklalapiuose arba šalies, į kurią skrendama, ambasados tinklalapyje. Daug šalių įsileidžia tik šalies gyventojus arba atvykus į šalį reikalaują laikytis karantino.

Užsiregistruokite skrydžiui internetu tam, kad sumažėtų kontaktas su kitais žmonėmis. Registracija internetu atidaroma likus 5 dienoms iki skrydžio ir baigiasi 1 valanda iki skrydžio (priklausomai nuo bilieto tarifo ir oro uosto).

Užsisakykite maistą, pridėkite bagažą ir kitas paslaugas internetu, naudojantis bekontakčiu mokėjimo būdu.

Kaip elgtis oro uoste, įlaipinimo metu ir lėktuve – peržiūrėkite Airbaltic sveikatos ir saugos priemones, kad užsitikrintumėte maksimalų komfortą ir saugumą Jūsų kelionės metu.

 

Ką turėčiau žinoti skrisdamas su Turkish Airlines oro linijomis?

Turkija jau daugelį metų yra mėgstamiausia poilsiautojų kelionių kryptis. Kai vėl galime skristi į Turkiją, Turkish Airlines yra pasirengusi tai daryti su papildomais saugumo reikalvimais keleiviams. Turkish airlines labai stengiasi, jog keleiviai kuo saugiau ir patogiau skristų į Turkiją ir už jos ribų.

Naujos taisyklės? Taip, viena iš naujų taisyklių yra apie salone leidžiamus turėti daiktus:
Salone bus leidžiama naudoti tik vieną iš Jūsų asmeninių daiktų, tokių kaip nešiojamasis kompiuteris, rankinė, fotoaparatas, skėtis ir kt. Gabenamas asmeninis daiktas negalės viršyti 40x30x15 cm išmatavimų ir turės sverti ne daugiau kaip 4 kg.

Peržiūrėkite Turkish Airlines sveikatos ir saugos priemones, kad užsitikrintumėte maksimalų komfortą ir saugumą Jūsų kelionės metu.

Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite šį vaizdo įrašą ir gaukite daugiau informacijos:

 

Ką turėčiau žinoti skrisdamas su Lufthansa oro linijomis?

#WeCare – taigi galite skristi be jokių rūpesčių su Lufthansa. Šiuo ypatingu laikotarpiu Lufthansos komanda pasirūpins, kad skrydžio metu jaustumėtės patogiai. Pastarosiomis savaitėmis jau yra įvesta daugybės priemonių, kad būtų apsaugoti Lufthansos klientai ir darbuotojai.

Peržiūrėkite Lufthansa sveikatos ir saugos priemones, kad užsitikrintumėte maksimalų komfortą ir saugumą Jūsų kelionės metu.

 

Ką turėčiau žinoti skrisdamas su Brussels Airlines oro linijomis?

Kelionė COVID-19 metu visiems atrodo skirtingai. Bet nesijaudinkite, papildomos saugumo priemonės leis Jums patiems jaustis saugiau, o galutiniams kelionės įspūdžiams tai neturės jokios neigiamos įtakos. Peržiūrėkite Brussels Airlines komandos vaizdo įrašą ir patikrinkite svetainę, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie keliones be rūpesčių.

Peržiūrėkite Brussels Airlines sveikatos ir saugos priemones, kad užsitikrintumėte maksimalų komfortą ir saugumą Jūsų kelionės metu.

Ką turėčiau žinoti, jei ketinu turėti tolimąjį skrydį?

Kai šalys visame pasaulyje vėl atidarys savo sienas ir pakoreguos kelionių rekomendacijas, taip pat galėsite naudotis tolimųjų reisų skrydžiais ir atostogauti kitose pasaulio vietose. Tačiau dabar kviečiame peržiūrėti kitų oro linijų sveikatos ir saugos priemones, kad užsitikrintumėte maksimalų komfortą ir saugumą Jūsų kelionėje, čia.

Ar norėtumėte sužinoti, kurie maršrutai ir su kuriomis aviakompanijomis jau yra arba bus atnaujinti artimiausiu metu? Peržiūrėkite mūsų specialiai tam sukurtą „Ar jau galima skristi?“ puslapį ir gaukite visą informaciją.