Kelionės įspūdžių aprašymas: žingsnis po žingsnio

Autorius: Kelionių manija , 2013, Vasario 04d.

Kurti kelionės aprašymą paprasta! Visų pirma, užsukite į kelioniumanija.lt skiltį „Kelionių įspūdžiai“.


Sukurti kelionę

Spauskite „Kurti kelionės aprašymą“ ir įveskite kelionės pavadinimą bei trumpą aprašymą. Tuomet įveskite bent vienos aplankytos vietovės pavadinimą ir spauskite „pridėti“. Įvedę visas aplankytas vietoves spauskite „tęsti“, tuomet galėsite pasirinkti vieną kelionės maršruto tašką.


Peržiūrėti maršrutą

Tai antrasis etapas, kuriame Jūs galite peržiūrėti savo kelionės maršrutą žemėlapyje. Norėdami tęsti kelionės aprašymą, pasirinkite norimą vietovę ar miestą kelionės maršruto juostoje arba vietovių sąraše, kuris yra kairėje. 


Pridėti įspūdžius

Šiame žingsnyje galite prie norimos vietovės/miesto pridėti tekstinį pasakojimą bei nuotraukas ar video. Visų pirma, laukelyje „Pirma stotelė“ įrašykite savo kelionės taško pavadinimą. Tuomet laukeliuose žemiau pasirinkite norimą kelionės aprašymo būdą – tekstą, nuotraukas ar video (be abejo, galima naudoti ir visus tris įrankius). Atlikę visus norimus veiksmus, spauskite „Saugoti“.

Išsaugoję kelionės įspūdžius, juos peržiūrėti galite puslapio apačioje, dešinėje teksto ištraukos pusėję paspaudę ‚peržiūrėti‘. Čia rasite ir mygtukus su galimybe redaguoti bei ištrinti aprašymą. Dabar galite pasirinkti kitą savo kelionės tašką ir jį apibūdinti tokiu pat būdu.

Bet kada galite sugrįžti į pirmuosius du žingsnius ir redaguoti kelionės maršrutą, pridėti naujus maršruto taškus.


Turite klausimų? Rašykite mums info@kelioniumanija.lt