Kelionių įspūdžių konkursas „Šalis, kurią įsimylėjau“

Autorius: Kelionių manija , 2012, Vasario 10d.

Vos tik paskelbus, kad vasarį į portalą kelioniumanija.lt užsuks Portugalija, viena mūsų skaitytoja parašė laiškelį ir šiuos žodžius: „Įsimylėjau šitą šalį dėl visko, bet labiausiai dėl jų pilių ir fortų griuvėsių, kurių tiek daug dar niekur nemačiau.“

Būtent tuomet ir gimė mintis surengti kelionių rašinių konkursą apie šalis, kurias įsimylime jas aplankę. Geriausio pasakojimo autoriui atiteks kelioniumanija.lt dovana – storutėlis daugiau nei 500 puslapių Lonely Planet gidas „Portugal“ (anglų kalba). Kodėl gidas į Portugaliją? Ogi todėl, kad šiuo metu vyksta Portugalijos dienos portale KelionuManija.lt. Daugiau apie Portugalijos dienas

Tad visus, kurie svajoja nuvykti į Portugaliją, kviečiame pasakoti savo įspūdžius iš įsimintinų kelionių!

 

Konkurso taisyklės:

  • Aprašytus kelionių įspūdžius iš bet kurios pasaulio šalies (be abejo, tinka įspūdžiai ir iš Portugalijos!) konkursui galima pateikti nuo 2012 m. vasario 7 d. iki vasario 20 d. 8.00 val.
  • Aprašymus (ir nuotraukas!) galima pateikti užsiregistravus svetainėje kelioniumanija.lt ir savarankiškai juos patalpinus Keliautojų kelionių aprašymų skiltyje.
  • Konkurse dalyvaujančio rašinio tekste būtinai turi būti žodis „įsimylėjau“.
  • Vasario 20 d. kelioniumanija.lt komisija atrinks 5 įdomiausius pasakojimus, už kuriuos galės balsuoti visi portalo lankytojai.
  • Balsuoti už labiausiai patikusį rašinį galėsite nuo vasario 20 d. iki vasario 22 d. 15.00 val. Daugiausia skaitytojų balsų surinkusio aprašymo autorius bus apdovanotas Lonely Planet gidu „Portugal“.

 

DĖMESIO! Konkursas pasibaigė