Laimėk du pakvietimus ir žiemos sezonui pasiruošk Snow Arenoje!

Autorius: Kelionių manija , 2013, Lapkričio 11d.

Žiema nenumaldomai artėja ir jau greitai užklups mus su visais savo rūpesčiais ir, žinoma, džiaugsmais. Ar jau laukiate, kada kalnai ir pievos pasidengs baltu sniego sluoksniu ir galėsite prisiminti per vasarą išblėsusius slidinėjimo įgūdžius? Bet kam laukti, jei žiemos pramogomis mėgautis galite jau dabar! Dalyvaukite kelioniumanija.lt konkurse ir laimėkite 4val. slidinėjimo bilietus su Economy įranga 2 asmenims. Prizo vertė 260 Lt!

Noriu dalyvauti!
Tau reikėtų tapti kelioniumanija.lt draugu Facebook puslapyje, paspausti ‚dalintis‘ nuotrauka ir Tu jau dalyvauji konkurse. Pastangų nedaug – juk jėgų prireiks ant slidžių!

Kaip laimėti?
Konkurso laimėtojai bus nustatyti burtų keliu. Tad dalyvaukite ir tikėkite savo sėkme!

Laimėtojus paskelbsime lapkričio 15 dieną, 14 valandą.

 

snow-arena-konkursas.jpg

Snow Arena Druskininkuose – pirmasis ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Snow Arena įrengti naujausi šveicariški kalnų keltuvai: krėslinis keturvietis, tempiamas „bugelinis“ bei juostiniai. Pradedantiesiems pasikelti keltuvu padės kvalifikuoti instruktoriai. Slidinėjimo trasų sniego gamybai naudojama PowderStar Series technologija, pagal kurią sniegas gaminamas naudojant suspaustą orą ir šaltą vandenį be jokių cheminių ir bakterinių priedų.