Laimėk kvietimus į fejerverkų festivalį „Vilniaus fejerija 2013“

Autorius: Kelionių manija , 2013, Rugsėjo 09d.

Jau seniai svajojate išvysti neregėto grožio Maltos fejerverkus? Visi žinome, kad ši šalis garsėja įspūdingu fejerverkų festivaliu, tačiau ar girdėjote, kad tikrai ne prastesnis festivalis vyks Lietuvoje, Vingio parke? O laukti liko visai neilgai – jau rugsėjo 21 d. (šeštadienį) komandos iš LATVIJOS (Fire art), LENKIJOS (Grom zbig), KROATIJOS (Mirnovec), LENKIJOS (S-Piro) ir fejerverkų profesionalai iš Lietuvos – įmonė BLIKAS – meniškai pademonstruos nepamirštamą fejerverkų šou pagal įvairią muziką.


Ar gali rudenišką šeštadienio vakarą būti kas geriau nei žiūrėti į nušviestą įvairiomis spalvomis dangų bei klausyti puikios muzikos? Kalbant apie muziką, festivalyje „Vilniaus fejerija 2013“ gyvai koncertuos ir viena populiariausių Lietuvoje lengvojo roko grupė Biplan bei Stasys Povilaitis.

 

kelioniumanija.lt tokio šaunaus renginio nepraleis! Nori ir tu? Tuomet atsakymą į šį nesudėtingą klausimą siųsk el. paštu: info@kelioniumanija.lt  ir laimėk du pakvietimus į fejerverkų festivalį!


Kelintą kartą Lietuvoje vyks tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2013“?


Atsakymų el. paštu info@kelioniumanija.lt  laukiame iki rugsėjo 19 dienos 10 val. Nugalėtoją paskelbsime kelioniumanija.lt Facebook puslapyje bei susisieksime tiesiogiai el. paštu arba nurodytu telefonu. Primename, kad dėl kvietimų būtina atsiliepti iki rugsėjo 20 dienos 17 val.