#letsmakeitflysoon, kai vėl bus įmanoma keliauti!

Autorius: , 2020, Rugpjūčio 31d.

„letsmakeitflyagain“ – tai Greitai.lt šūkis. Tačiau net ir mes turime pripažinti, kad krizės metu kelionių pasaulis labai keičiasi. Visuotinis viruso poveikis veikia ne tik mūsų pramonę, bet ir mūsų įmonę. Dar svarbiau, kad tai veikia ir Jus. Mes ir toliau tikime, kad kelionės kelia teigiamas emocijas kiekvieno žmogaus gyvenime. Mums patinka keliauti tiek pat, kiek ir Jums. Tad šią akimirką mes galime tik paraginti nenustoti svajoti apie nepamirštamas keliones. Mes sakome #letsmakeitflysoon! Skriskime atostogauti, kai pagerės pasaulinė situacija!

? Galime keliauti ir neišeidami iš namų

Šiuo ypatingu laikotarpiu mes ir toliau norime Jus įkvėpti svajoti apie gražiausias kryptis. Galbūt jau matėte tai mūsų naujienlaiškiuose ir socialiniuose tinkluose: naudodamiesi žyma #letsmakeitflysoon, raginame ir toliau svajoti bei dalintis savo kelionių akimirkomis. Ar norėtumėte keliauti po pasaulį nepakilę nuo sofos (nes vis dėlto esate namuose…)? Tada užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir gaukite savaitines naujienas bei kelionių patarimus. Taip pat kviečiame pasinerti į virtualias keliones mūsų Instagram paskyroje. Pafantazuokime apie kitą mūsų kelionės tikslą? Virtualios kelionės po pasaulį! Peržiūrėkime 40 populiariausių vietų šiais metais pagal „Lonely Planet“:

 

? Pasidalinkite savo nuotrauka

Ar jau matėte mūsų naująją žymą „#letsmakeitflysoon“ socialiniuose tinkluose? Galite padėti išplėsti šią žymą, dalindamiesi savo kelionių nuotraukomis. Kaip kelionių entuziastai, mes raginame ir toliau fantazuoti apie naujas vietas, kurias vis dar norime atrasti, kai vėl turėsime tam galimybę. Ar jau pasidalinote nuotrauka? Prisijunkite prie mūsų „Facebook“ ar „Instagram“ .

?️ Sekite naujienas!

Su dviem nuotraukų konkursais balandžio mėnesį mes esame laimingi galėdami tęsti linksmas akcijas ir kitais mėnesiais. Tai gali būti konkursas, tai gali būti balsavimas, tai gali būti šventinė akcija ar dar kas nors? Todėl sakome: stebėkite mus socialiniuose tinkluose ir naujienlaiškiuose, kad nepraleistumėte šanso įsigyti svajonių kelionę dar pigiau.

Niekada nenustokite svajoti…

Ar toliau svajosite su mumis apie visas tas gražias pasaulio vietas? Jos ir toliau lauks, kol mes vėl jas galėsime atrasti. ??  #letmakeitflysoon  #letmakeitflyagain