Mobilioji kelioniumanija.lt aplikacija keliautojams – jau ir iPhone vartotojams

Autorius: Kelionių manija , 2010, Vasario 22d.

Išmaniųjų telefonų su Android operacine sistema savininkai jau išbandė kelioniumanija.lt mobiliąją aplikaciją, sukurtą kelionių mėgėjams. Nuo šiol naująją programėlę gali nemokamai parsisiųsti ir iPhone bei iPad savininkai.

Naujoji mobilioji aplikacija leidžia pasinaudoti keliautojų portalo kelioniumanija.lt teikiamomis galimybėmis išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje: skaityti naujausius kelioniumanija.lt straipsnius, kelionių įspūdžių aprašymus, peržiūrėti keliautojų įkeltas nuotraukas.

kelioniumanija.lt mobiliąją aplikaciją įsidiegęs vartotojas taip pat gali nesudėtingai įkelti savo kelionių nuotraukas tiesiogiai iš „įvykio vietos“: įrenginyje automatiškai priskiriama vietovė, kurioje nuotrauka buvo daryta, ir pradedamas kurti kelionės aprašymas, kurį vėliau galima papildyti prisėdus prie kompiuterio. Taip pat vietovę galima nustatyti ir rankiniu būdu.

Dar viena patraukli kelioniumanija.lt mobiliosios aplikacijos funkcija – galimybė sužinoti, kokias įdomias vietoves ir turistinius objektus galima aplankyti netoliese Jūsų buvimo vietos. Išbandykite jau dabar!

Mobiliąją aplikaciją sukūrė bttcode.