Naujas tiesioginis skrydis į Vokietiją Vilnius–Diuseldorfas

Autorius: Vilniaus oro uosto informacija , 2013, Kovo 18d.

Oro bendrovė „Ryanair“ kovo 15 d. pradėjo skraidinti nauju maršrutu Vilnius–Diuseldorfas (Weeze oro uostas). Naujuoju maršrutu „Ryanair“ skraidins tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Artėjančio vasaros sezono metu bendrovė „Ryanair“ iš Lietuvos sostinės pigius skrydžius iš viso vykdys į 15 oro uostų.

„Bendrovė „Ryanair“ džiaugiasi galėdama pradėti skraidinti maršrutu Vilnius–Diuseldorfas (Weeze oro uostas). Tai trečiasis Lietuvą ir Vokietiją jungiantis mūsų bendrovės maršrutas, kuris leis užtikrinti mažiausias bilietų kainas ir didesnę pasirinkimo galimybę dar didesniam klientų ir keleivių, skrendančių iš Vokietijos į Lietuvą ar atvirkščiai, skaičiui”, – apie naują maršrutą kalba Elina Hakkarainen, „Ryanair“ Baltijos šalių pardavimų ir rinkodaros vadovė.

Bendrovė „Ryanair“ siūlo vienus pigiausių skrydžių Europoje daugiau nei 1500 maršrutų į 180 miestų, užtikrindama geriausią Europoje aptarnavimo kokybę, daugiausia nevėluojančių skrydžių, mažiausiai atšauktų skrydžių ir mažiausiai dingusio bagažo atvejų.

Lankytinos vietos
Kelionių idėjos