Naujiena: mobilioji kelioniumanija.lt aplikacija keliautojams

Autorius: Kelionių manija , 2010, Vasario 22d.

Išmaniųjų telefonų savininkai jau gali išbandyti naują nemokamą mobiliąją aplikaciją, sukurtą kelionių mėgėjams. Ši mobilioji aplikacija leidžia pasinaudoti keliautojų portalo kelioniumanija.lt teikiamomis galimybėmis išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje: skaityti naujausius kelioniumanija.lt straipsnius, kelionių įspūdžių aprašymus, peržiūrėti keliautojų įkeltas nuotraukas.
kelioniumanija.lt mobiliąją aplikaciją įsidiegęs vartotojas taip pat gali nesudėtingai įkelti savo kelionių nuotraukas tiesiogiai iš „įvykio vietos“: įrenginyje automatiškai priskiriama vietovė, kurioje nuotrauka buvo daryta, ir pradedamas kurti kelionės aprašymas, kurį vėliau galima papildyti prisėdus prie kompiuterio. Taip pat vietovę galima nustatyti ir rankiniu būdu.
Dar viena patraukli kelioniumanija.lt mobiliosios aplikacijos funkcija – galimybė sužinoti, kokias įdomias vietoves ir turistinius objektus galima aplankyti netoliese Jūsų buvimo vietos.
Nemokama aplikacija skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su Android operacine sistema. Ją parsisiųsti galima čia.
Mobiliąją aplikaciją sukūrė bttcode.