Naujoji knyga: „Pietų Amerika. 394 dienos“

Autorius: Kelionių manija , 2013, Vasario 11d.

Atrodo, dar visai neseniai rašėme apie tik įpusėjusią dviejų jaunų žmonių kelionę po Pietų Ameriką. Tačiau laikas bėga nenumaldomai ir šios kelionės dienoraščio pavadinimas „Greit grįšim“ nebeatrodo toks ironiškas (juk pora keliavo 13 mėnesių!) – kelionė baigėsi. Tik kyla dvejonių, ar „baigėsi“ tinkamas žodis, nes kaip teigia patys kelionės kaltininkai: „gražūs dalykai niekur nedingsta: sugula mintyse, o kartais įgauna visai kitokią prasmę ar pavidalą“. Šiuo atveju tas pavidalas – knyga, o prasmę atras kiekvienas skaitytojas atskirai.


O atrasti tikrai bus ką. Tarp 336 knygos puslapių užfiksuoti  ne tik nuotykiai gyvenant pas vietinius, ritualai kartu su septyniais šamanais, bet ir daugybė kitų dalykų, neišvengiamų keliaujant po šį, kupiną kontrastų, žemyną ištisus metus.


Knyga trumpu, tačiau daug pasakančiu pavadinimu „Pietų Amerika. 394 dienos“ taip pat bus pristatyta vasario 24 d. vyksiančioje Knygų Mugėje, kur galėsite susipažinti ir su jos autoriais – Egle ir Andriumi.


 „Tai buvo geriausias sprendimas, kokį tik galėjome priimti. Jei kas nors šimtą kartų atsuktų laiką, mes šimtą kartų pasielgtume taip pat. Keliavome po visas Pietų Amerikos šalis 13 mėnesių. Kalbant labai tiksliai – 394 dienas. Norint įprastame darbe sukaupti tiek dienų atostogų, reikėtų dirbti keturiolika metų.“ – Eglė ir Andrius.


kelione-po-pietu-amerika-knyga-2.jpg