Nuo pavasario – tiesioginiai skrydžiai į pietų Sicilijoje esantį Komisą

Autorius: kelioniumanija.lt (pagal Kauno oro uosto informaciją) , 2013, Gruodžio 05d.
Pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ nuo pavasario iš Kauno pasiūlys dar vieną naują maršrutą į Sicilijos pietuose esantį miestą Komisą. Skrydžiai, kurie prasidės nuo kitų metų kovo 30 d., bus vykdomi du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais. 
Iš viso 2014 m. vasarą aviakompanija „Ryanair“ iš Kauno pasiūlys skrydžius 21 kryptimi.

„Aviakompanija „Ryanair“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti dar vieną maršrutą iš Kauno. Skrydžiai šia kryptimi bus vykdomi du kartus per savaitę, todėl į šį kraštą bus galima keliauti ne tik savaitgaliui, bet ir ilgesnėms atostogoms.

Norintys įsigyti bilietų, netrukus tai galės padaryti „Ryanair“ tinklalapyje.

 

Komisas (it. Comiso) – tai nedidelis miestelis Sicilijos salos pietuose, Ragūzos regione. Komisas įsikūręs vos už kelių dešimčių kilometrų nuo Ragūzos – vieno gražiausių barokinių Sicilijos miestų. Komisas įsikūręs pačioje Sicilietiškojo baroko, arba Noto slėnio (Valle di Noto) širdyje, tad aplinkui apstu dailių barokinių miestų, pavyzdžiui, Ragūza, Modika, Ispika, Noto, nedidelių miestukų, tokių kaip Chiaramonte Gulfi. Taip pat netoliese įsitaisę ir pakrantės miesteliai ir kurortai, pavyzdžiui, Pozzalo, Scicli, Gela. 

Skaityti daugiau apie Komiso miestą Sicilijoje

 

Lankytinos vietos