Nuotraukų konkursas „Lietuva: netikėti kadrai“

Autorius: Kelionių manija , 2013, Liepos 15d.

Neseniai dvi naujutėlės knygos iškeliavo į naujųjų savo šeimininkių, praeito konkurso nugalėtojų – Vilmos ir Jūratės, namus. Tačiau mūsų draugai Terra Publica džiugina staigmenomis ir suteikia dar vieną šansą laimėti vieną iš dviejų „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“ žinynų!
Keliaudami aktyviai ne tik išbandome save įvairiose situacijose, tačiau taip pat ir pamatome, aptinkame kur kas daugiau netikėtų ir pasakiškai gražių vietų bei užfiksuojame kuriozinių, šmaikščių kadrų. Tikriausiai kiekvienas aktyvus keliautojas savo albume turi tokių nuotraukų, kurios tiesiog privalėjo ten būti.
Tad šį kartą kalbame tikrai ne apie keliones po egzotiškas, tolimas šalis. Žvelgiame visai čia pat – į Lietuvą. Juk mūsų šalyje apstu tokių vietų, kurios priverčia nustebti ir be dvejonių sakyti: Lietuvoje yra ką pamatyti!

 

Noriu dalyvauti!
Norint dalyvauti konkurse „Lietuva: netikėti kadrai“, reikėtų atsiųsti savo nuotrauką, darytą Lietuvoje, keliančią nuostabą neapsakomo grožio kraštovaizdžiu ar tiesiog šmaikščiu ir netikėtu vaizdu (vienas keliautojas gali atsiųsti iki 3 nuotraukų). Nuotraukų laukiame el. paštu: info@kelioniumanija.lt  iki liepos 19 d. 11:00 val. Siųsdami nuotrauką Jūs sutinkate, kad nuotrauka būtų publikuojama keliautojų portale kelioniumanija.lt ir mūsų Facebook puslapyje.

Noriu laimėti!
Iš visų atsiųstų nuotraukų išrinksime 15 geriausių, kurios dalyvaus antrajame konkurso etape. Didžiausią galimybę patekti į finalą turi nuotraukos, vizualiai gražiausiai ir emocionaliausiai atspindinčios konkurso temą. Finaliniame etape visi norintys galės balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką kelioniumanija.lt portalo Facebook puslapyje iki liepos 22 d. 15:00 val. Dviejų nuotraukų, sulaukusių daugiausiai „patinka“ paspaudimų, autoriai bus apdovanoti dar leidyklos dažais kvepiančiomis ir nuotykius žadančiomis „Terra Publica“ knygomis!

Prizas
Įdomiausių nuotraukų autoriams dovanosime „Terra Publica“ išleistą iliustruotą 432 puslapių kelionių žinyną „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“, kuriame pristatoma 70 geriausių kelionių idėjų po Lietuvą dviračiais, baidarėmis, laivu ir net lėktuvu.

Idomiausios-keliones-po-Lietuva-Aktyviai-konkursas.jpg