Pavasarį – naujas tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ispaniją

Autorius: Vilniaus oro uosto informacija , 2014, Rugsėjo 05d.
Rugsėjo 3 dieną pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, jog pradės skrydžius nauja kryptimi – iš Vilniaus į Madrido oro uostą. Skrydžiai į Ispanijos sostinę prasidės 2015 metų kovo 29 dieną ir keleivius skraidins keturis kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. 
„Labai smagu pranešti apie naują „Ryanair“ maršrutą iš Vilniaus į Madridą, kuris yra pirmoji mūsų naujiena kitų metų vasaros skrydžių sezone. Per kelias artimiausias savaites tikimės paskelbti ir visą 2015-ųjų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno oro uosto“, sakė Elina Hakkarainen, „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims. 
Pasak jo, airių aviakompanija dirba ir stengiasi tam, kad galėtų keleiviams pasiūlyti kur kas daugiau nei pigausius bilietus. „Jau siūlome mūsų klientams vietų priskyrimą, antrą rankinį bagažą, naują tinklapį ir programėlę, o neseniai pristatėme ir paslaugas šeimoms bei verslo keliaiviams“, pridūrė p. Hakkarainen. 

 

baneris Madridas-2.jpg

Lankytinos vietos