PORTUGALIJOS DIENOS keliautojų portale kelioniumanija.lt

Autorius: Kelionių manija , 2012, Vasario 07d.

 

Ar jau girdėjote, kad mūsų portale svečiuojasi Portugalija?

 

Keliautojų portalas kelioniumanija.lt vasario 7- 22 d. skelbia PORTUGALIJOS DIENAS. Dvi savaites daugiausia dėmesio skirsime būtent šiai šaliai, kuri nors ir yra bene labiausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė, tačiau dėl to – ne mažiau viliojanti ir įdomi. Juolab, kad Portugaliją vasario mėnesio šalimi išrinko Kelionių manijos Facebook draugai!

 

Kelionių įspūdžių konkursas „Šalis, kurią įsimylėjau“

Vos tik paskelbus, kad vasarį į portalą kelioniumanija.lt užsuks Portugalija, viena mūsų skaitytoja parašė laiškelį ir šiuos žodžius: „Įsimylėjau šitą šalį dėl visko, bet labiausiai dėl jų pilių ir fortų griuvėsių, kurių tiek daug dar niekur nemačiau.“

Būtent tuomet ir gimė mintis surengti kelionių rašinių konkursą apie šalis, kurias įsimylime jas aplankę. Geriausio pasakojimo autoriui atiteks kelioniumanija.lt dovana – storutėlis daugiau nei 500 puslapių Lonely Planet gidas „Portugal“ (anglų kalba).

Tad visus, kurie svajoja nuvykti į Portugaliją, kviečiame pasakoti savo įspūdžius iš įsimintinų kelionių!

 

Konkurso taisyklės:

  • Aprašytus kelionių įspūdžius iš bet kurios pasaulio šalies (be abejo, tinka įspūdžiai ir iš Portugalijos!) konkursui galima pateikti nuo 2012 m. vasario 7 d. iki vasario 20 d. 8.00 val.
  • Aprašymus (ir nuotraukas!) galima pateikti užsiregistravus svetainėje kelioniumanija.lt ir savarankiškai juos patalpinus Keliautojų kelionių aprašymų skiltyje.
  • Konkurse dalyvaujančio rašinio tekste būtinai turi būti žodis „įsimylėjau“.
  • Vasario 20 d. kelioniumanija.lt komisija atrinks 5 įdomiausius pasakojimus, už kuriuos galės balsuoti visi portalo lankytojai.
  • Balsuoti už labiausiai patikusį rašinį galėsite nuo vasario 20 d. iki vasario 22 d. 15.00 val. Daugiausia skaitytojų balsų surinkusio aprašymo autorius bus apdovanotas Lonely Planet gidu „Portugal“.

 

Noriu dalyvauti!

Spausk „Prisijungti“ puslapio viršuje, užsiregistruok prisijunk ir pasakok kelionių įspūdžius.

Prisijungę, savo keliautojo profilio kairėje pusėje pasirinkite „Kelionių aprašymai“ ir spauskite „RAŠYTI“. Sukurkite kelionės aprašymą arba įkelkite jį iš tekstinio dokumento. Paspaudus „Saugoti“, aprašymas atsidurs tarp jūsų kelionių aprašymų.

Norėdami, kad Jūsų kelionės aprašymas dalyvautų konkurse, nepamirškite savo tekste paminėti žodį „Įsimylėjau“. Tai – šio konkurso slaptažodis!

Jei kiltų klausimų, rašyk mums info@kelioniumanija.lt

 

Dar daugiau naudingos informacijos apie Portugaliją

kelioniumanija.lt ne tik kviečia jus pasidalinti akimirkomis iš įvairių kelionių, bet ir pasižada visą PORTUGALIJOS DIENŲ laikotarpį kiekvieną darbo dieną jus pradžiuginti nauju pasakojimu apie Portugaliją, įdomias lankytinas vietas ir kelionių maršrutus šioje šalyje!

Stengsimės, kad planuoti kelionę į portveino tėviškę Jums būtų paprasčiau!

 

Naujausi pasakojimai apie Portugaliją:

 

Monsanto – „portugališkiausias“ Portugalijos kaimelis

Fatima – piligrimystės ir stebuklingų išgijimų vieta

Azorai: Portugalijos „Islandija“, tik žalesnė ir šiltesnė

TOP 10: lankytinos vietos Lisabonoje

Portugalija: pasaulio krašto beieškant

Portugalijos gamtos stebuklai

Portugalija – širdžiai artima šalis

10 Portugalijos miestų, kurių nevalia pražiopsoti

Tradicinės Portugalijos fiestos

Septyni Portugalijos stebuklai