Ryanair iš Vilniaus kils į Paryžių

Autorius: Ryanair informacija , 2011, Gruodžio 08d.

Populiariausia Europos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ praneša 2012 m. kovo mėn. pabaigoje atidarysianti savo aštuntą maršrutą iš Vilniaus į Paryžiaus Beauvais oro uostą. Iš Vilniaus taip pat vykdomi skrydžiai į Barseloną, Dubliną, Londoną, Milaną, Romą, Brėmeną ir Badeną Badeną.

Naujasis maršrutas bus perkeltas iš Kauno oro uosto, iš kurio šiuo metu vykdomi skrydžiai tęsis iki žiemos sezono pabaigos. Naujieji skrydžiai iš Vilniaus bus pradėti kovo mėn. pabaigoje ir bus vykdomi tris kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadienis ir penktadieniais. Tikimasi, kad šis maršrutas sulauks didelės sėkmės.

„Ryanair“ pardavimo ir rinkodaros vadovė Lietuvoje Katarzyna Gaborec džiaugiasi šiandienos naujienomis: „Ryanair praneša, kad 2012 m. kovo mėn. bus atidarytas aštuntasis maršrutas iš Lietuvos sostinės Vilniaus į Paryžių ir atgal. Šie metai buvo puikūs Vilniaus oro uostui. Šiuo metu Ryanair siūlo aštuonis maršrutus iš Vilniaus, todėl esant didelei mūsų garantuotų mažiausių kainų paklausai, tikime, kad keleivių skaičius Vilniuje auga. Mes džiaugiamės savo sėkme čia ir tikimės, kad naujasis maršrutas bus toks pat sėkmingas kaip ir kiti septyni. Naująjį maršrutą jau nuo šiandien galite rasti mūsų interneto svetainėje www.ryanair.com. Bilietai bus tikrai greitai išgraibstyti, todėl apsilankykite mūsų interneto svetainėje dar šiandien“.

„Ryanair“ yra populiariausios oro linijos pasaulyje. Kasdien jos vykdo daugiau kaip 1 500 skrydžių iš 48 bazių ir turi daugiau kaip 1 300 pigių skrydžių maršrutų, kurie jungia 160 miestų. „Ryanair“ flotilę sudaro 278 nauji „Boeing 737-800“ orlaiviai. Kitais metais bus pristatyti dar 33 nauji orlaiviai, kurie buvo užsakyti atsižvelgiant į planuojamą poreikį. Šiuo metu „Ryanair“ komandoje yra 8 500 žmonių. Tikimasi, kad šiais mokestiniais metais „Ryanair“ perveš apie 75 mln. keleivių.