„Ryanair“ iš Vilniaus skraidys ir į Brėmeną

Autorius: „Ryanair“ informacija , 2011, Kovo 16d.

„Ryanair“, populiariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, skelbia pradedanti vykdyti skrydžius jau šeštąja kryptimi iš Vilniaus į Brėmeną be jau paskelbtų maršrutų į Barseloną, Dubliną, Londoną, Milaną ir Romą, kurie bus vykdomi nuo 2011 m. gegužės.

Be jau vasario mėnesį paskelbtų penkių skrydžių krypčių, naujoji kryptis į Vokietiją yra jau šeštoji skrydžių kryptis Lietuvos keleiviams, kuriuos pradžiugins „Ryanair“ siūlomos žemos skrydžių kainos ir pavyzdinis punktualumas.

Skrydžiai į Brėmeną papildys „Ryanair“ maršrutų iš Vilniaus tinklą labai populiaria skrydžių kryptimi. Į Brėmeną „Ryanair“ skraidins nuo 2011 m. gegužės 22 dienos, o skrydžiai bus vykdomi keturis kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Tai pirmoji „Ryanair“ skrydžių kryptis iš Vilniaus į Vokietiją ir neabejojama, kad ji sulauks populiarumo tarp keleivių.

Brėmenas, siūlantis 22 skirtingas pigių skrydžių kryptis iš savo centre esančio oro uosto, kuris yra tik už 10 minučių nuo šurmuliuojančių svarbiausių prekybos gatvių ir įspūdingų pakrantėje išsidėsčiusių restoranų, yra puiki skrydžių kryptis, papildanti skrydžių iš Vilniaus tinklą.

Brėmenas yra šiuolaikinis miestas, siūlantis daugybę pramogų, tarp jų – Vėzerio upės pakrantės „Šlachtė“ promenada, įspūdingas „Universum“ mokslo centro pastatas, turai su gidu po Visatos centrą, daugybė miuziklų, teatro spektaklių ir vaidinimų kiekvieną vakarą. Brėmenas turi ką pasiūlyti kiekvienam.

Katarzyna Gaborec, „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Lietuvoje, šiandien džiaugėsi galėdama pranešti: „Ryanair“ džiaugiasi galėdama pranešti apie šeštąją skrydžių kryptį iš Lietuvos sostinės, Vilniaus, į Brėmeną ir atgal, kuria skrydžiai bus vykdomi nuo 2011 m. gegužės. Nepaisydami ekonominio nuosmukio Lietuvos keleiviai ir svečiai dabar gali pirkti „Ryanair“ siūlomus pigiausius skrydžius (be jokios kuro priemokos) įspūdingomis kryptimis iš Kauno bei Vilniaus į visą Europą, įskaitant Vokietiją, Italiją ir Ispaniją, nesirinkdami aukštų „Air Baltic“ skrydžių kainų. Skrydžių bilietus naujuoju reisu galėsite įsigyti www.ryanair.com nuo 91 Lt į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rinkliavas.“