„Ryanair“ nuo liepos kasdien skraidins į Kopenhagą iš Kauno

Autorius: Kauno oro uosto informacija , 2015, Liepos 03d.
„Ryanair“, dažniausiai europiečių pasirenkama oro bendrovė, pranešė apie naują maršrutą iš Kauno į Kopenhagą. Kasdien skraidinti šia kryptimi oro bendrovė pradeda nuo liepos 15 dienos.
Pradėdami skristi nauja kryptimi į Kopenhagą „Ryanair“ keleiviams teikia pasiūlymą įsigyti bilietų nuo 1 euro – pasiūlymas galioja skrydžiams nuo liepos 15 iki 24 dienos. Bilietus šiomis kainomis užsisakyti galima per Ryanair.com svetainę iki antradienio (liepos 7 d.).
„Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Lietuvai Elina Hakkarainen sako:
„Mums smagu pranešti apie naują kasdienį maršrutą į Kopenhagą, kuris pradedamas vykdyti nuo liepos 15 dienos ir į kurį bilietus įsigyti galima jau dabar per www.ryanair.com.
Lietuviai renkasi „Ryanair“ dėl mūsų žemų kainų, lyderiavimo rinkoje ir puikaus krypčių pasirinkimo. Nuo šiol jie galės skrydžio bilietus įsigyti iš anksčiau per mūsų patobulintą svetainę ir programėlę, į orlaivį nemokamai rankiniu būdu įsinešti 2 nedidelius kelioninius krepšius, naudotis naujomis Family Extra ir Business Plus paslaugomis ir mėgautis rezervuotomis vietomis, taip pat per visą skrydį naudotis elektroniniais prietaisais. „Ryanair“ rūpinasi kur kas daugiau nei vien pigiais skrydžiais.

Švęsdami naujos krypties atsiradimą mes keleiviams siūlome nuo liepos 15 iki 24 dienos bilietus įsigyti nuo 1 euro – tai padaryti bus galima iki antradienio dienos pabaigos. Kadangi šie bilietai bus parduoti labai greit, skatiname keleivius neprarasti tokios galimybės ir prisijungus prie www.ryanair.com juos įsigyti“.

 

Idėjos, ką nuveikti Kopenhagoje ir Danijoje:

 

9kopenhaga.jpg